У Дрогобичі на вулиці Михайла Грушевського вистеляють верхній шар асфальту. ФОТО. ВІДЕО


У вівторок, 31 липня, у Дрогобичі на вулиці Михайла Грушевського вистеляють верхній шар асфальту. З вчорашнього дня до сьогодні на ділянці дороги, де проводять асфальтування, було вимощено армований геотекстиль. Попередньо на ділянках дороги було проведено роботи з вимощення вирівнюючого шару асфальтобетону. Окрім цього, на всій протяжності вулиці замінено тротуарні бордюри з обох боків вулиці. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «ТЕРКОМБУД».

Як зазначають у Департаменті міського господарства, для поливу бітумною емульсією попереднього шару дорожнього покриття було залучено установку ямкового ремонту струменевим методом «MADPATCHER», на умовах оренди підрядником у КП «КМГ».

Окрім цього, у Департаменті міського господарства наголосили, що після завершення ремонту дорожнього покриття на ділянці вулиці М. Грушевського від перехрестя з вулицею П. Орлика до межі з Дрогобицьким коледжем нафти і газу, підрядна організація приступить до ремонту ділянки дороги в сторону залізничного вокзалу. Таким чином цього року буде повністю проведено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Михайла Грушевського. Щодо решти запланованих робіт, то їх буде проведено відповідно до виділених коштів у 2019 році. За умови виділення коштів у 2018 році, підрядна організація готова виконати частину робіт ще до кінця цього року.

Також у Департаменті міського господарства повідомили, що у суботу, 28 липня, проведено частковий капітальний ремонт вулиці Бруно Шульца. Окрім цього минулого тижня було завершено ремонт на ділянці вулиці Стрийської під шляхопроводом. Спецтехнікою для ремонту струменевим методом «MADPATCHER» проведено ямковий ремонт на вулицях Самбірській, Музичній, Бориславській, провулку Зеленому.

Також на вулицях Бориславській, Самбірській, П. Орлика, Горішній Брамі заплановано нанесення розмітки дорожнього полотна за умови сприятливої погоди.

Ремонт вулиці М. Грушевського:

Ремонт вул. Б. Шульца (1 та 2 фото з мережі Інтернет):

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні