У Дрогобичі інспектуватимуть будівлі з метою виявлення аварійних фасадних елементів

Нещодавно у будинку, який знаходиться на вул. Шевській, 3, обвалився балкон, який належить самотній мешканці багатоквартирного будинку. Цю проблему, під час понеділкової наради міського голови з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, порушив перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман.

Як повідомив керівник КП «ЖЕО» Олег Майданюк, ремонт та утримання балконів у будинках не входить в тариф обслуговування будинків, відповідно ремонт власного балкону повинен проводити власник приміщення.

«Оскільки власницею вказаної квартири є одинока літня жінка, яка не в змозі матеріально забезпечити ремонт власного балкону, КП «ЖЕО» було закуплено необхідні матеріали та надано спецтехніку для ремонту балкону», — зазначив Олег Майданюк.

До слова, керівник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Летнянчин закликав КП «ЖЕО» максимально посприяти у вирішенні усіх проблем, які виникли у зв’язку з обвалом цього балкону.

З метою убезпечення випадків обвалу архітектурних елементів фасадів будинків та уникнення випадків травматизму мешканців людей міський голова Дрогобича Тарас Кучма звернув увагу керівників відповідних структурних підрозділів на те, що, до прикладу, у польському Кракові, будинки, які належать до архітектурної спадщини, де виявлено аварійні елементи чи заплановано реставрацію фасаду, їх обгороджують спеціальними конструкціями, які захищають людей від травматизму.

На останок Тарас Кучма доручив відповідним структурним підрозділам провести інспектування будівель міста з метою виявлення аварійних елементів фасаду.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: