У Дрогобичі готуються до відзначення Дня Незалежності. ФОТО

У вівторок, 25 липня, у Ратуші відбулося засідання організаційного комітету з відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності у Дрогобичі. Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара.

Як зазначили на засіданні оргкомітету, святкування у Дрогобичі розпочнуть з 21 серпня низкою просвітницьких та мистецьких заходів у бібліотеці та музеї «Дрогобиччина». Також заплановано провести низку інформаційних заходів за участю депутатів першого демократичного скликання та відомих дрогобичан, які долучилися до державотворчих процесів у місті. З такою пропозицією виступив Василь Качмар.

У День Незалежності, 24 серпня, заплановано провести марш-ходу з 25-метровим полотном Державного Прапора центральною частиною міста. Участь у ході візьмуть військові, учасники АТО, ветерани національно-визвольних змагань.

Опісля на площі заплановано урочисте віче та святковий концерт. Урочистості розпочнуться о 16:00. Щодо локацій, то віче відбудеться перед центральним входом Ратуші, а концерт — на великій сцені, яка буде встановлена поруч з будівлею міської ради.

В ході наради Василь Качмар озвучив пропозицію міського голови провести ходу за участю військових і вшанувати пам’ять Новітніх Героїв України.

Щодо формату концертної програми, то заступник міського голови виступив з ініціативою максимально долучити молодіжні гурти та солістів, які таким чином зможуть популяризувати свою творчість серед містян та однолітків.

Присутні представники громадських об’єднань міста запропонували проінспектувати освітлення пам’ятників на території центральної частини міста та звернули увагу на благоустрій, який комунальні служби мають облаштувати до Дня Незалежності.

Традиційно напередодні 23 серпня на будівлях держустанов, офісів та торгових приміщень буде вивішено держані прапори.

Наступне засідання організаційного комітету заплановано провести у вівторок, 1 серпня.

Читайте також: