ТІЦ: У Дрогобичі презентували туристичну мапу для наймолодших містян. ФОТО

30 Березня 0:00

Древній Дрогобич — місто з унікальною архітектурою, побутом та культурою, які формувались упродовж багатьох століть. Щоразу Дрогобич стає більш пізнаваним в туристичній площині, адже над його промоцією працює Туристично-інформаційний центр міста.

З огляду на те, що послугами ТІЦу часто користуються батьки з дітьми, виникла ідея розробити дитячу туристичну карту міста. До реалізації та втілення в життя цієї ідеї активно долучилася ГО «Україна — це Ти».

Відтак у четвер, 29 березня, у приміщенні Палацу мистецтв (Вілли Б’янки) відбулася презентація першої туристичної «Дитячої мапи міста». На презентацію були запрошені діти, батьки, вчителі, усі хто любить своє рідне місто. Для зацікавлення дітей історією та легендами міста Дрогобича презентацію мапи було проведено у театралізованій формі за участю Годинникаря, який живе у Вежі Дрогобицької Ратуші.

В ході презентації виступили керівник КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава, голова ГО «Україна — це Ти» Наталія Дорошенко, художниця карти, учасниця ГО «Україна — це Ти»  Зоряна Кардаш.

«Зважаючи на те, що до ТІЦу часто приходять батьки з дітьми, у нас виникла ідея виготовити мапу, яка б презентувала Дрогобич для наймолодших мешканців міста. Відтак нашу ініціативу активно підтримала громадська організація «Україна — це Ти», яка  долучилася до її реалізації. Малювала цю мапу учасниця ГО «Україна — це Ти» Зоряна Кардаш, текст до мапи писав Адрій Юркевич. Загалом на мапі відображено 32 локації, які, на нашу думку, будуть цікаві не лише дітям, а й батькам. Тому сподіваємося, що прогулянки дітей з батьками завдяки цій мапі стануть цікавішими та пізнавальним. Отримати мапу безкоштовно можливо, завітавши до нашого Туристично-інформаційного центру, який розташований у приміщенні міської Ратуші», — розповів керівник ТІЦу Ігор Чава.

Після презентації кожній дитині Годинникар вручив мапу міста, а відтак на завершення заходу відбулася фотосесія дітей, батьків, Годинникаря та організаторів дійства.

Чат-бот Гаряча лінія