Терцентр: Підопічним Дрогобицького Терцентру провели екскурсію у Кульчицях. ФОТО

У середу, 14 червня, працівники Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг, директор М.Лютик) організували цікаву екскурсію для людей пенсійного віку, які перебувають на обліку в терцентрі, в історико-краєзнавчий музей Петра Сагайдачного у с.Кульчиці.

Організатор і засновник музею Богдан Сидор цікаво і змістовно розповів про звитяжний, героїчний, життєвий шлях нашого славного земляка , отамана війська Запорізького – Петра Конашевича Сагайдачного. Особливу увагу відвідувачів музею привернули експонати , зокрема швидкісний човен – козацька « чайка», яка наводила паніку та страх серед ворожих кораблів. Саме козацьку «чайку» розробив і вдосконалив сам гетьман П.Сагайдачний.

Продовженням цікавих розповідей було відвідування експозиції кав’ярні, створеної нашим героїчним краянином, Юрієм Кульчицьким, який відкрив першу в Європі , а саме у м.Відні , кав’ярню – «Під синьою пляшкою». Вона стала одним з найпопулярніших місць у місті. Відвідувачі музею мали змогу зкуштувати ароматну каву, яка ще й досі зберігається в спеціальних мішках цієї епохи.

Духовно збагачені та задоволені враженнями від побаченого і почутого, екскурсанти поверталися додому.

Терцентр

Читайте також: