Тарас Кучма особисто перевірив готовність Міжрайонного скринінгового центру онкопревенції для діагностики раку у жінок до відкриття. ФОТО

Сьогодні, 15 червня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма особисто перевірив готовність до відкриття Міжрайонного скринінгового центру онкопревенції для діагностики раку у жінок на базі Дрогобицької міської лікарні №3.

Разом з начальником відділу охорони здоров’я Володимиром Чубою та головним лікарем Дрогобицької міської лікарні №3 Ярославом Стрийським міський очільник оцінив готовність до початку роботи рентген кабінету, кабінету ультразвукової діагностики, лабораторію цитоскопічних досліджень, а також серверну кімнату.

Окрім огляду медичного обладнання у зазначених кабінетах Тарас Кучма перевірив якість виконаних робіт по ремонту приміщення лікарні, виділеного під скринінговий центр, та якість часткового ремонту фасаду будівлі.

«Відкриття такого центру дозволить врятувати не одне людське життя. Тому, ми зробили все необхідне та від нас залежне, щоб скринінговий центр онкопревенції зміг розпочати свою роботу», — наголосив Тарас Кучма.

Начальник охорони здоров`я Володимир Чуба зазначив, що поки що скринінговий центр працює в тестовому режимі, в роботі якого вже, на жаль, вдалося виявити одне онкозахворювання.

Офіційне відкриття закладу відбудеться під час приїзду представників Департаменту охорони здоров`я та Світового банку, оскільки саме за підтримки останнього на Львівщині реалізується проект «Онкопревенція».

Читайте також: