Тарас Кучма: Нашою стратегією є підтримка бізнесу у Дрогобичі. Не завищуйте ціни! ФОТО

У середу, 15 березня, у Мармуровій залі Дрогобицької міської ради відбулася нарада під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми з потенційними переможцями конкурсу мікропроектів-2017 та представниками виконавців робіт.

Метою наради було повідомити про всі умови, виконання яких є необхідністю, для подальшої реалізації мікропроектів-2017 та влаштувати зустріч потенційним переможцям з потенційними виконавцями робіт.

У ході наради директор комунальної установи «Інститут міста» Володимир Кондзьолка надав присутнім усі необхідні роз’яснення щодо умов реалізації. Також присутні мали змогу ставити питання та отримати відповіді на них.

Міський очільник Тарас Кучма звернувся до представників виконавців робіт з проханням не завищувати ціни за виконання наданими ними послуг, оскільки при тендерному відборі перемогу отримає той виконавець робіт, ціни якого за надані ним послуги будуть раціональними та відповідними.

«У випадку завищення вами цін за надання послуг перемогу отримають представники з інших міст. Тому я звертаюсь до всіх виконавців робіт у місті Дрогобичі з проханням розумно підійти до вирішення цього питання, адже у випадку встановлення невідповідних цін ви тим самим виведете гроші з нашого міста та збагатите бюджети інших міст», – наголосив Тарас Кучма.

 

IMG_6726

IMG_6729

IMG_6724

Читайте також: