Свята Земля очима педагогів

Упродовж останніх років українці багато подорожують. Щораз більше наших співвітчизників відвідує інші країни, знайомиться з побутом, культурою, історією. Серед різних маршрутів є один, про який мріє кожен християнин. Тих, хто схиляє голову перед Христом-Спасителем, він приваблює найбільше, адже веде до Святої Землі. Безумовно, на карті світу можна знайти багато місць, позначених особливим колоритом, забарвлених неповторною екзотикою. Але християни різних конфесій понад усе прагнуть побачити Вифлеєм і Назарет, Оливну гору і Тавор, Ріку Йордан і Тиверіядське море…

 Цього року маємо унікальну нагоду молитися і побувати у Люрді на честь 160-ліття об’явлення Богородиці. Впродовж усього 2018 року у Люрді заплановано низку заходів, що славитимуть й величатимуть у молитвах Богородицю та Святу Бернадету. Особлива атмосфера намоленого святого місця дихає Божою благодаттю. Тут люди отримують незрозуміле для науки зцілення від недуг. Вода із джерела має цілющі властивості. З тих часів маленький Люрд в передгір’ї Високих Піренеїв став відомим на весь світ. Місце зцілення духовного та фізичного. Місце щирої молитви і прощення. Місце святості і милосердя Богородиці. Місце паломництва віруючих з усього світу.

Для українців місце об’явлення Богородиці у Люрді особливе й тому, що тут при благословенні Кардинала Йосифа Сліпого та Папи Римського Івана Павла ІІ збудовано Церкву Успіня Пресвятої Богородиці. Тут українські паломники мають прихисток на щиру молитву.

Наповніть своє серце молитвою та вірою в одному із найбільших паломницьких центрів Європи і ви. Їдьмо молитись Богородиці у Люрді разом з нами. І ось  червневими днями відважилися вчителі поїхати на Святу Землю. Серед туристів була і вчитель початкових класів  ЗОШ І-ІІІ ст.№15 Ольга Іванус, яка поділилася враженнями і має надію, що життя подарує ще один шанс повернутися сюди».

Ольга Деонізівна щиро зізналася, що з кожним наступним пережитим днем на Святій Землі щоразу частіше повторювала слова «як величні діла Твої, Господи, все премудрістю сотворив Ти»!

З вдячністю і приємністю згадувала  духівника Тараса Дітчука, керівника Наталію Парфенюк  та гіда Івана Вінтоняка за мудру та глибоко духовну, організовану паломницьку подорож.

Під час Літургії паломники приступали до таїнств Покаяння та Євхаристії.

Напередодні прочани відвідали святині Лагевніки (Польща) , Мюнхена (Німеччина) та Страсбурга(Франція) і там молилися Богу за свої сім’ї та мир для України.

Ми просили в Бога миру для дорогої української землі, отецьТарас Дітчук відправив панахиду на могилі славного Степана Бандери. Неустанно благали Господа, щоб загоїв рани, завдані війною, та обдарував своїм миром дорогу українську землю.

Духівнику Тарас Дітчук, який супроводжував прочан у подорожі, вдалося згуртувати групу, організувати різних за віком людей в єдину сім’ю, де панувала доброзичлива й толерантна атмосфера. Особлива атмосфера.

Ольга Деонізівна і всі паломники отримали відчуття Божої благодаті в душі і серці.

Враження від подорожі незабутні. Вдячні усім, хто спричинився до організації та реалізації їхньої спільної мрії: побувати на Святій Землі, а вона варта того, аби тут побувати.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні