Суд відмовив ТзОВ «Люксорцентрторг» у скасуванні рішення виконавчого комітету ДМР щодо розроблення детального плану території на вул. Самбірській

Минулого тижня Львівським окружним адміністративним судом було відмовлено ТзОВ «Люксорцентрторг» у задоволенні позовної заяви про скасування рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Згідно з вказаним рішенням виконавчого комітету було розроблено детальний план території по вул. Самбірській на території колишнього автотранспортного підприємства. Земельні ділянки по вул. Самбірській, відповідно до вказаного детального плану території, планується надати учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків.

Про це повідомляють у відділі правового забезпечення Дрогобицької міської ради.

Також, як зазначають у відділі, ТзОВ «Люксорцентрторг» станом на сьогодні перебуває у стадії ліквідації, немає жодних законних прав на користування земельними ділянками на території колишнього автотранспортного підприємства та впродовж багатьох років не сплачувало коштів за користування цією земельною ділянкою комунальної власності міста.

Окрім цього, згідно з рішенням Господарського суду Львівської області, ТзОВ «Ексклюзивбуд» було відмовлено у задоволенні позовної заяви щодо перегляду рішення цього суду за нововиявленими обставинами та зобов`язано сплатити близько 244 тис. грн до міського бюджету Дрогобича за незаконне користування земельними ділянками.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні