Структурні підрозділи ДМР розпочинають роботу в системі ProZorro.Продажі

У грудні 2017 року Дрогобицька міська рада підписала Декларацію про приєднання міста Дрогобича до спільного проекту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Transparency International Україна – ProZorro.Продажі.

Свій підпис під документом декларації поставив перший заступник міського голови Ігор Герман.

Система онлайн-аукціонів ProZorro.Продажі передбачає здійснення продажу та оренди комунальної власності, власності громади міста Дрогобич відкрито та прозоро через електронну систему ProZorro. Взяти участь у таких електронних аукціонах зможуть люди з усіх куточків України і це допоможе нам за один і той же лот залучити більше коштів до міського бюджету, аніж якби ці торги проводились у традиційній формі

Підписавши декларацію, влада міста взяла на себе зобов’язання докласти всіх необхідних зусиль для забезпечення відкритих, прозорих та чесних публічних торгів в спосіб, що дозволить отримати найкращий результат в інтересах місцевої громади та держави Україна. Адже через аукціон можна продати швидше і дорожче, порівняно з традиційними аукціонами. Ще одним важливим пунктом є передача в оренду приміщень, продажа прав організації ярмарок та багато іншого. Окрім цього, планується проводити через електронні торги продаж вторсировини, металобрухту та багато іншого чим володіють комунальні підприємства міста.

Як і було анонсовано начальником відділу ІТ та аналізу Станіславом Гайдером, команда ProZorro.Продажі завітала до нашого міста для навчань та швидшого впровадження системи.

У середу, 7 лютого, у Світлиці Дрогобицької міської ради керівник з розвитку одного з майданчиків, які працюють через електронну систему. Prozorro.Продажі для державних підприємств з продажу рухомого та нерухомого майна, Євгенія Дубовка провела навчальний семінар для службовців комунальних підприємств, управлінь та відділів міської ради, під час якої представила електронний майданчик, необхідність та принципи роботи з ним.

Отже, десь у березні, як зазначає Станіслав Гайдер, перші лоти від міста Дрогобича з’являться в електронній системі і зможуть оцінити усі переваги відкритого формату продажів та отримати так необхідні громаді кошти на розвиток міста, які, як відомо, зайвими ніколи не бувають. Дорожня картка складена на перші три місяця 2018 року та кожний крок контроюється безпосередньо міським головою, щоб унеможливити збої.

Нагадаємо, що цього року Дрогобич потрапив У ТОП-10 найпрозоріших міст України за рейтингом Transparency International Україна. Тому важливо й надалі розвиватись та удосконалювати системи взаємодії.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні