Спасибі, улюблені вчителі…

Спасибі, улюблені вчителі,

За те, що ви сили і час витратили,

 Щоб розум посіяти в наші голови,

Щоб життя цю зробити трішки гарнішим.

Школа – наш другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Цей затишок у школі створюють учителі. У нашій школі працюють прекрасні талановиті вчителі. Вони кожного дня сіють зерно знань у наші душі. Через деякий час воно проросте, дасть сходи.

Професія вчителя — дуже важка і відповідальна. Сьогодні вчити і виховувати дітей, напевно, складніше, ніж колись. Сутужніше стало життя, з’явилося багато нової інформації, багато нової техніки, змінилося ставлення до деяких колишніх цінностей. І в цих умовах зростає роль Учителя. Всі вчителі нашої школи – це добрі люди та педагоги з великої літери. Всі учні нашої школи люблять та поважають вчителів. Вони всі різні, з різними підходами до своєї роботи. Та є те спільне, що викликає повагу ,- справедливість, уважність, вміння цікаво пояснити, розуміння, доброта, родинність. А в нашій школі працюють творчі вчителі,  поруч із якими розквітають талановиті учні. Адже нашим вчителям властиве зацікавлене і дійове ставлення до самого творчого процесу, вміння своєчасно «підхопити» творчі паростки у вихованців».

Ми маємо бути вдячними нашим вчителям за все, що вони нам дають, та намагатися перейняти якомога більше знань від них. Всі вчителі, які дають нам знання, — найкращі вчителі. Кожен з них по-своєму особливий, і тому навчання в 15 школі таке цікаве та захоплююче. Школа, подібна на сходинки, по яких можна рухатися тільки вгору, до зірок . Одного разу ступивши на вихідну щабель, ти зобов`язаний пройти весь шлях від початку до кінця. І тому людині судилося вчитися все життя – і допомагати в цьому покликані шкільні Ангели-Хоронителі, вчителі. У школі все починається з них – вірних, світлих носіїв мудрості і знань.

Ми хочемо подякувати вчителям за терпіння і турботу, які вони вкладали в наших дітей. Ми хочемо сказати спасибі і дітям, які пройшли нелегкий шлях до знань, ховаючи щоденники з двійками і радуючи батьків хорошими оцінками. Легше стає життєвий підйом, якщо поруч кришталево-чистим світлом гріє наставник від Бога. З кожним кроком приходить розуміння того, що чим вище піднімаєшся, тим тепліше стає цей надзвичайний вогник, що гріє душу. Вогник люблячого і розумного, часом суворого і принципового вчителя.      Спасибі вам, наставники дитячих, чистих і наївних душ за невичерпну працьовитість і безмежне терпіння, за світлу віру в можливості кожного учня, за велику мудрість і готовність допомогти. Дякуємо за тепло вашого доброго серця, за вселенське розуміння, спасибі за великий труд педагога!

Упродовж року учні гідно представляли школу на всіх етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів, виборювали призові місця.                    

Переможці II етапу предметних олімпіад:

І місце  виборов учень 9 класу  Левицький Ігор з польської мови, учитель Винницька З.І.

ІІ місця здобули: Матолич Марія, учениця 8 класу з трудове навчання, учитель Химин Ю.Я., Лучечко Анастасія, учениця 11 класу з хімії, учитель Максимова Л.В., Кулик Соломії, учениця 9 класу, з польської мови, учитель Винницька З.І.

ІІІ місця посіли: Голубінка Наталія, учениця 8 класу з трудове навчання, учитель Химин Ю.Я., Середяк Ірина, учениця 11 класу з технологій, учитель Химин Ю.Я., Лучечко Анастасія учениця 11 класу з української мови та літератури, учитель Возняк І.І., Васьків Назарій, учень 8 класу,  з хімії, учитель Максимова Л.В., Васьків Назарій, учень 8 класу,  з географії, учитель Марченко М.В., Лучечко Анастасія учениця 11 класу з економіки, учитель Жовнірчик В.В., Лаврик Володимир, учень 9 класу, з польської мови, учитель Винницька З.І., Голубінка Валерія, учениця 9 класу, з польської мови, учитель Винницька З.І.

Переможці ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу

з української мови ім. Петра Яцика: Гавран Віталій, учень 5класу,ІІІ місце, учитель Розлуцька А.Г., Лелюк Ірина, учениця 7-Б класу,ІІІ місце,учитель Возняк І.І.

Переможці ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка- Бойко Христина, учениця 11 класу,ІІІ місце, учитель     Возняк І.І.

У відповідності до плану заходів Комісії з питань освіти і виховання Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ на травень 2018 року 01.05.2018  в Реколекційному центрі «Самарянин» СДЄ УГКЦ учнівська команда закладів загальної середньої освіти м. Дрогобича взяла участь у  регіональному турнірі юних знавців Біблії «Світло від Світла».

За високий рівень знань та активну участь в турнірі нагороджений грамотою відділу освіти лауреат Біблійного турніру «Світло від Світла» Левицький Ігор, учень  9 класу ( учитель Дашко Г.І.).

         30 жовтня 2017року біолого-природничий факультет проводив

Х Всеукраїнську учнівську науково-практичну конференцію « ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ» у рамках реалізації проекту ВООЗ «НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні»та присвячена 5-річчю українсько-бельгійської співпраці. Учасником конференції ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 була учениця 11 класу Середяк Ірина з роботою «Морфологічні особливості та фармакологічне значення горіха чорного» та науковий керівник Максимова Л.В., вчитель хімії та біології.

Робота була відзначена сертифікатом про участь в конференції ученицю 11 класу Середяк Ірину, подякою для ЗОШ І-ІІІ ступенів №15, подякою Максимовій Л.В. за підготовку учениці до участі у Х Всеукраїнській учнівській науково-практичній конференції « ЕКОЛОГО-ВАЛЕОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА – ВИБІР XXI СТОЛІТТЯ» .

Конкурсну роботу « Життя без сміття» підготувала Геврик Юлія Андріївна, учениця 7-Б класу ( учитель Максимова Л.В.).

У міському конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі» у номінації «Авторська поезія»  Матолич Марія, ученицю 8 класу виборола ІІ місце (учитель Суховерська О.М.).

Гац Соломія, учениця 9 класу, під керівництвом учителя фізики Яворської В. М.. взяла активну участь у І етапі обласного конкурсу учнівських проектів з фізики в межах освітнього проекту «Фізика навколо нас» і виборола ІІІ місце.

Маслянко Жанна-Марія, учениця 9 класу, брала участь у конкурсі читців поезії до дня народження Тараса Шевченка із поезією Т.Шевченка « Русалка»( учитель  Суховерська О.М.).

У міському чемпіонаті з усного математичного рахунку Прангліміне 2017 в рамках освітнього проекту «Міксіке в Україні» брали участь  учні 5-7 класів. За результатами конкурсу визначено переможців, які відзначені грамотами міського відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради: Гавран Віталій, учень 5 класу, І місце; Козар Андрій, учень 6 класу, І місце,  Ясюра Максим, учень 7-А класу, учасник змагань ( учитель Жовнірчик В.В.).

У міському конкурсі малюнків, присвяченого  204-й річниці від  дня  народження Т.Г.Шевченка в номінації «Графіка» за віковою категорією 5-6 класи Фещак Вікторія, учениця  6 класу виборола ІІІ місце ( учитель Яворська В.М.).

 У міському конкурсі стіннівок, присвяченому лицарському подвигу юних українців, 29 січня 1918 року Бою під Крутами учениця 7-А класу Мелько Іванна виборола І місце ( керівник Яворська В.М.).

У міському конкурсі фотоколажів з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні команда школи виборола ІІ місце ( керівник Будз М.П.).

У міському конкурсі « Галерея маминих портретів» з нагоди Дня матері Майборода Марко, учень 1-Б класу, ІІ місце ( учитель Грішна Н.І.), Харів Марта, учениця 1-А класу, ІІІ місце ( учитель Куріца Л.М.), Єдлицька Марта, учениця 5 класу, ІІІ місце ( учитель Яворська В.М.), Каліцун Вікторія, учениця 7-А класу, ІІІ місце ( учитель Яворська В.М.).

Ялинки 2-А (класний керівник Іванко О.Ф.) та 9 класу (класний керівник Химин Ю.Я.) були представлені на загальноміську виставку – конкурс новорічних ялинок, який відбувся у відділі молодіжної політики, сім’ї та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради і посіли ІІ місце, а ялинка 8 класу ( класний керівник Воловач О.Т.) – у виставці-конкурсі школярів загальноосвітніх шкіл та вихованців гуртків  позашкільних навчальних закладів міста Дрогобича і виборола -І місце.

Переможцями фестивалю «Сурми звитяги»  у  номінації «Солісти-вокалісти» стали Левицький Ігор, учень 9 класу, та Голубінка Наталія, учениця 8 класу ( керівник Будз Марія Петрівна). Левицький Ігор у ХVІІІ дитячо – юнацькому фестивалі мистецтв “ Сурми звитяги» (м.Львів) виборов ІІ місце.

Кондратюк Вікторія, учениця 7-Б класу, займала призові  місця у шахових турнірах.

Бутим Денис, учень 5 класу, виборов  ІІІ місце в чемпіонаті  міст Дрогобича та Стебника  серед збірних команд загальноосвітніх шкіл з легкої атлетики в заліку ХХІ V спортивних ігор школярів « Юність Прикарпаття» 2017-2018 н.р. ( учитель Редчиць Д. В.).

Бутим Денис, учень 5 класу, виборов  І місце у міських змаганнях з футболу на призи клубу « Шкіряний м’яч» ( учитель Редчиць Д. В.).

Низький вам уклін за ваш важкий труд і від щирого серця щирі слова величезної подяки від всіх від батьків! Спасибі вам!

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні