Сьогодні почався позачерговий призов до Нацгвардії

У вівторок, 8 серпня, в Україні стартував позачерговий призов до Національної гвардії. Про це в інтерв’ю “5 каналу” повідомив прес-офіцер Нацгвардії Руслан Музичук. За його словами, згідно з указом президента №178 від 7 липня, до 31 серпня для проходження служби оберуть осіб призовного віку – від 20 до 27 років. В Генштабі зазначили, що додатковий призов проводять у зв’язку з недобором в Національну гвардію під час травневого призову. “Найперша причина теперішнього призову – це те, що кількість завдань збільшується, і тому потрібно збільшити кількість строковиків для виконання цих завдань. Нині, наприклад, перед нацгвардійцями визначено 19 завдань, які потрібно виконувати”, – розповів Музичук. За його словами, призвані строковики не нестимуть службу в зоні АТО. Після підготовки вони будуть забезпечувати громадський порядок на території областей, в яких будуть проходити службу, а також спеціальні завдання Національної гвардії.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2017/08/08/256266-sogodni-pochavsya-pozachergovyy-pryzov-nacgvardiyi