Щоб не допустити екологічного лиха на території Дрогобича, міський голова Тарас Кучма скликав позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС. ФОТО

У середу, 6 червня, у Дрогобицькій міській раді під головуванням міського голови Тараса Кучми відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На позачерговому засіданні обговорили ситуацію щодо накопичення у місті твердих побутових відходів внаслідок блокади Броницького сміттєзвалища, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням інфекційних захворювань та розповсюдженням пожеж.

За результатами засідання комісії з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації, забезпечення санітарного благополуччя міста Дрогобич, враховуючи, що всі вжиті заходи щодо вирішення питання з розблокуванням Броницького сміттєзвалища через переговори з представниками громади не дали результатів, було прийнято рішення звернутись до Президента України, Кабінету Міністрів України, Львівської обласної державної адміністрації щодо надання допомоги у вирішенні ситуації з вивозом твердих побутових відходів з міста.

З цього ж приводу міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дрогобича звернеться до Львівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення виїзного засідання комісії спільно з керівництвом міст Борислава, Самбора, Стрия та Миколаєва щодо сприяння у тимчасовому вивезенні сміття впродовж трьох місяців на їх полігони на період оформлення документів щодо виділення додаткової земельної ділянки для складування твердих побутових відходів міста Дрогобич.

Окрім цього, комісія прийняла рішення через засоби масової інформації звернутись до дрогобичан з попередження про небезпеку спалювання сміття поблизу житлових будинків.

Як повідомив начальник Дрогобицького РВ ГУ ДСНС у Львівській області Роман Свястин, щодня у місті, ймовірно через навмисний підпал, займається 4-5 сміттєвих майданчиків з накопиченим сміттям.

Начальнику Дрогобицького міжміського відділення ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ігорю Майкуту доручено вести моніторинг та аналіз щодо прояву інфекційних захворювань та надавати його міській комісії для узагальнення даних.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: