Серце матері в наших долонях

Сьогодні у нас незвичайне свято. Воно зіткане з добра і щирості, ніжності й зворушливості. Бо воно родинне, сімейне-разом з татами і мамами. А де тато і мама, де братики і сестрички – там завжди весело, сонячно і затишно. Дивно…? Концерт ще не розпочався, а в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 уже відчувається свято, і вчителі, батьки та діти його відчувають. Бо ж на святковій сцені виступить 3-Б клас (класний керівник Іванус О.Д.). Цей класний колектив по праву давно називають скарбницею нашої школи. Світло в залі гасне. Звучить мелодія пісні « Все у житті починається з мами », завіса відкривається. Зал зривається могутньою хвилею оплесків.

Ольга Деонізівна з теплотою зачитала слова:

Мама – найкраща людина у світі,

Знають це всі: і дорослі, і діти

Тож поговорим відверто між нами:

В світі усе починається з мами!

Тож поговорим відверто між нами:

В світі усе починається з мами!

Діти, погляньте на матусь. Ваші мами сьогодні чарівні, як весна. Їхні посмішки зігрівають ваші серця, як тепле весняне сонечко землю. Бо мама – це справжнє диво, єдине сонечко для кожної дитини.

З перших звуків і рухів учнів зал затамовує подих. На великому екрані світлини матері Ольги Деонізівни – Павліш Софії Миколаївни (колишній вчитель початкових класів). У нас забриніла щемливо душа, коли чуємо ніжні слова подяки для рідної матусі. У такі хвилини хочеться палко любити, вірити, сподіватися, прощати. Все прекрасне в людині — від променів сонця і від молока матері, яка є зорею незгасною, що світить звідусіль.

Впевнено виходять ведучі заходу п.Руслан Фещак, п.Ярослав Проців. Могутньо і злагоджено звучать голоси школярів, красиво і граціозно танцюють джентльмени та юні леді, стрійно, величаво грають талановиті юні музиканти: Процик Святослав, Коцан Віталіна, Проців Устим, Фещак Ростислав.

Вокальні номери змінюються танцювальними. Особливо ми запам’ятали «Мамин вальс». На зміну дівочому танцю приходить запальний танок хлопчаків. радість переплітається зі слізьми на очах, адже живе і квітне народне мистецтво України. І так, як безмежний український степ складається з багато чисельних  колосків, так і мистецтво школяриків наповнюється національним колоритом і сердечним теплом. А як щиро вистули матусі здонечками й синочками:п.Оксана Мотрич й синочок Богдан, п.Марія Фещак і синочок Ростислав, п.Уляна Новицька й синочок Святослав, п.Олеся Іжик й донечка Лілія.

Актуально і злободенно звучить пісня «Плакала калина», присвячена вона воїнам АТО.

Закінчився концерт, а я ще довго сиділа і думала… в пам’яті виникали епізоди концерту… Дивлячись програму, мимохідь приходиш до висновку – саме вони з високості свого дитячого таланту мають честь запрошувати на зустріч зі справжнім мистецтвом, а ми, глядачі, маємо за високу честь бути учасниками його творення!