Семеро дітей Дрогобича та Стебника скеровують на 4-у зміну оздоровлення у ДПУ «МДЦ «Артек»» та ДП «УДЦ «Молода Гвардія»». ФОТО

У понеділок, 7 травня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання Комісії з розгляду звернень громадян щодо оздоровлення та відпочинку дітей. Засідання комісії відбулося під головуванням заступника міського голови Дрогобича Василя Качмара.

В ході засідання комісії було прийнято рішення скерувати на оздоровлення семеро дітей пільгових категорій з міст Дрогобича та Стебника. Підбором дітей займається відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР. За словами начальника відділу Олександри Пашко, першочергово пропонують оздоровитися дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, дітям з числа осіб позбавлених батьківського піклування та дітям, батьки яких загинули під час Революції Гідності та у зоні проведення АТО.

На четверту зміну у ДПУ «МДЦ «Артек»» скеровано троє осіб: 2 — на безоплатній основі та 1 — на умовах 20% оплати (батьків/опікунів). У ДП «УДЦ «Молода Гвардія»» скеровано четверо осіб: 1 — на безоплатній основі, 1 — на умовах 20% оплати (батьків/опікунів) та 2 — на умовах 30% оплати (батьків/опікунів). Кошти на оздоровлення дітей виділяються з Державного бюджету.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні