“Рука допомоги” – це шанс змінити своє життя на краще.

04 травня у м.Стебнику відбулась чергова зустріч спеціалістів УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та Стебницький міський центр зайнятості з учасниками експериментальної програми Проект “Рука допомоги”, під час якої вкотре обговорювалися питання розвитку та проведення підпприємницької діяльності, наводилися приклади відкритих власних справ.

У заході взяли участь 22 особи з числа малозабезпечених, для яких такий проект є шансом змінити власну долю: не жити за державні кошти, а працювати і заробляти на себе та свої сім’ї.

📌Пілотний проект “Рука допомоги” реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки World Bank Ukraine.

Зацікавлених осіб просимо звертатися до УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресами:
– м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, кабінет № 6 або за тел. 22165;
– м. Стебник, вул. Симоненка, 24, кабінет № 2 або за тел. 441009.
Графік роботи управління: понеділок – четвер від 8.00 до 17.00, п’ятниця – від 8.00 до 15.45 (без обідньої перерви).