“Рука допомоги” – це шанс змінити своє життя на краще.

04 травня у м.Стебнику відбулась чергова зустріч спеціалістів УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та Стебницький міський центр зайнятості з учасниками експериментальної програми Проект “Рука допомоги”, під час якої вкотре обговорювалися питання розвитку та проведення підпприємницької діяльності, наводилися приклади відкритих власних справ.

У заході взяли участь 22 особи з числа малозабезпечених, для яких такий проект є шансом змінити власну долю: не жити за державні кошти, а працювати і заробляти на себе та свої сім’ї.

?Пілотний проект “Рука допомоги” реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки World Bank Ukraine.

Зацікавлених осіб просимо звертатися до УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресами:
– м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, кабінет № 6 або за тел. 22165;
– м. Стебник, вул. Симоненка, 24, кабінет № 2 або за тел. 441009.
Графік роботи управління: понеділок – четвер від 8.00 до 17.00, п’ятниця – від 8.00 до 15.45 (без обідньої перерви).