Розумне місто: До кінця року у Дрогобичі запрацює нова система реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади

У середу, 10 жовтня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою, в особі міського голови Тараса Кучми, та керівником ТОВ «Блоклі» Наталією Снєжковою щодо запровадження системи реєстрації дітей у ДНЗ Дрогобича на базі «Blockcain platform «BLOQLY».

Про це повідомили у відділі ІТ та аналізу ДМР.

Впродовж першого етапу проект буде реалізовано на базі п’яти дошкільних навчальних закладів в так званому тестовому режимі. Надалі проект впроваджуватимуть у всіх ДНЗ міста.

Як наголошують фахівці, завдяки технології «Blockcain platform «BLOQLY»» вдасться унеможливити будь-які зловживання щодо порядку реєстрації дітей у чергах реєстрації у ДНЗ.

Також, в межах співпраці з проектом «Blockcain platform «BLOQLY», заплановано запровадити електронну реєстрацію дітей у школи міста. Загалом в межах Меморандуму Дрогобицькою міською радою спільно проектом «Blockcain platform «BLOQLY» заплановано співпрацю в десяти різних напрямках урядування містом.

Компанія «BLOQLY» спеціалізується на розробці програмного забезпечення як для бізнесу, так і органів урядування. У зв’язку з тим, що Дрогобич здобув перемогу у фіналі національного конкурсу з розвитку відкритих даних серед міст України — Open Data Awards 2018, та став флагманом у розвитку відкритих даних в Україні, компанія «BLOQLY» погодилася безкоштовно розробити пілотну версію системи реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади для нашого міста.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні