Результати бакобстежень дітей, батьків та працівників ДНЗ №2 на наявність менінгококової інфекції — негативні

Отримані результати бакобстежень дітей, батьків та працівників ДНЗ №2 на наявність менінгококової інфекції є негативними. Про це у середу, 18 жовтня, повідомили у відділі освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради з посиланням на лист відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

Як зазначили у відділі освіти, обстеження проводилося у два етапи: спершу було обстежено усіх дітей, які контактували з померлою дитиною, відтак було обстежено працівників закладу та охочих батьків.

Нагадаємо, недавно у Дрогобичі від зараження менінгококовою інфекцією померла 3-річна дитина — вихованиця ДНЗ №2. У п’ятницю, 13 жовтня, з цього приводу було проведено прес-конференцію посадовців Дрогобицької міської ради, в ході якої було повідомлено, що відповідними службами вжито всіх необхідних заходів щодо ліквідації небезпеки зараження менінгококовою інфекцією, проведено обстеження всіх вихованців та працівників установи, а також проведено дезінфекцію закладу. Відтак було запевнено, що ніякої загрози для життя і здоров`я дітей немає. Також було проведено зустрічі у ДНЗ №2, де батькам було роз’яснено ситуацію та причини смерті дитини.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: