Ремонт доріг у Дрогобичі: Перелік об’єктів та терміни виконання

У понеділок, 11 травня, під час щотижневої нарди міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста Тарас Кучма доручив керівництву Департаменту міського господарства ДМР прозвітувати про стан проведення робіт з ремонту вулиць міста. Відтак, міський голова доручив керівництву Департаменту міського господарства надати інформацію про терміни завершення робіт поточного та капітального характеру, а також наголосив на необхідності пришвидчити хід виконання робіт, а також довести цю інформацію до самих виконавців робіт.

Як повідомили у Департаменті міського господарства, роботи капітального характеру, яка проводять на вулиці на вул. Володимира Великого (від перехрестя вулиць Гайдамацька-Привокзальна до буд. №68 на вул. В. Великого) планують завершити при сприятливих погодних умовах, до 16 червня, згідно з договором.

Розпочатий у 2017 році ТОВБК «Білдерпоінт» капітальний ремонт дороги на вул. Будівельній планують завершити у 2018 році при наявності фінансування.

Щодо вулиці Михайла Грушевського, де у поточному році розпочато капітальний ремонт дороги, який проводить ТОВ «Теркомбуд», тривають роботи, які буде завершено у наступному році, згідно з тендерною пропозицією та договором підряду.

Також тривають роботи, а саме реконструкція під`їзних доріг лікарняного містечка з облаштуванням стоянки для автотранспорту на вул. Андрея Шептицького. Роботи проводить ТОВ «Шляхбудсервіс-Д». Завершення робіт заплановане на кінець поточного року.

Окрім цього, КП «Управління капітального будівництва» координує роботи з проведення реконструкції центральної частини міста, яку планують завершити у 2019 році.

Щодо вулиці Михайла Грушевського, то міський очільник акцентував увагу на ретельній перевірці ливневої каналізації, оскільки на його адресу надійшли звернення від мешканців міста з приводу цієї проблеми.

На завершення обговорення питання про ремонт доріг у місті Тарас Кучма зобов’язав керівництво Департаменту міського господарства доповісти у п’ятницю, 16 червня, про хід виконання робіт.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: