Про затвердження Програми фінансової підтримки закладів охорони здоров`я мм. Дрогобича та Стебника на 2017 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_______сесія ______скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________№_____

Про затвердження Програми
фінансової підтримки закладів охорони
здоров`я мм. Дрогобича та Стебника
на 2017 рік

З метою ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та керуючись ст.25, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002р. № 955 «Про затвердження Програми надання громадян гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», ст.8 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», керуючись п.3 ст.89 Бюджетного кодексу України та ст.78 Господарського кодексу України, враховуючи протоколи постійних комісій ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення № _______від ______, та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій №______ від _______міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму фінансової підтримки закладів охорони здоров’я мм. Дрогобича та Стебника на 2017р. (Програма додається).
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) передбачити кошти на реалізацію Програми в межах реальних можливостей міського бюджету.
3. Координацію та контроль за виконанням Програми покласти на начальника відділу охорони здоров’я В.Чубу.
4. Контроль за виконанням рішення сесії покласти на голову постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення О.Дацюка та голову постійної депутатської комісії міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій Р.Курчика.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: