Про затвердження експертних оцінок об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської ради, які підлягають приватизації шляхом викупу

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
_____сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

Від____________року № ___

Про затвердження експертних
оцінок об’єктів комунальної
власності Дрогобицької міської ради,
які підлягають приватизації шляхом викупу

Розглянувши звіти та висновки про вартість майна, рецензії на висновки про вартість майна, взявши до уваги пропозиції постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 43 від 08.06.2017 р., протокол № 45 від 03.08.2017 р. протокол № 46 від _.08.2017 р.,), постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 39 від 20.04.2017 р., протокол № 45 від 03.08.2017 р.), керуючись Законом України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)” та п. 30 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила :
1. Затвердити експертні оцінки об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської ради, які підлягають приватизації шляхом викупу згідно з додатком № 1.
2. Доручити міському голові м. Дрогобича (Т. Кучма) затвердити висновки про вартість майна згідно з додатком № 1.
3. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Р. Росоха) здійснити приватизацію об’єктів комунальної власності відповідно до чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р. Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: