Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2018 року № ____

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 91 від 09.03.2018р., № 96 від 25.04.2018р., № 101 від 08.06.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Здерському Зіновію Володимировичу, Здерській Ганні Климентіївні, прож. с. Осталовичі, Перемишлянського району, земельну ділянку орієнтовною площею 834 кв. м. на 22 Січня, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Дутку Роману Васильовичу, прож. с. Ходосіївка Києво-Святошинського району Київської області, земельну ділянку орієнтовною площею 569 кв. на пров. І. Гонти, 2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Матвіїшин Ірині Степанівні, прож. м. Борислав, земельну ділянку орієнтовною площею 719 кв. м. на вул. Лемківській, 10/2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Ящуку Руслану Олексійовичу, прож. м. Дрогобич, Неборак Любові Михайлівні, прож. м. Дрогобич, Неборак Христині Валеріївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 840 кв. м. на вул. Руданського, 25, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Кондратів Надії Іванівні, прож. м. Дрогобич, Кондратіву Володимиру Миколайовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 588 кв. м. на пров. Садовому, 17/2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.6. Мадиняку Василю Федоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Уляни Кравченко, 34, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні