Про забезпечення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, спортивною та шкільною формою

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від ___ ___________№___

Про забезпечення дітей-сиріт та дітей
позбавлених батьківського піклування,
спортивною та шкільною формою

На виконання пункту 5 статті 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 05квітня 1994 р № 226 „Про поліпшення виховання навчання соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування”, та змінами до Постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 921, керуючись пунктом статті 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Виплатити матеріальну допомогу опікунам (піклувальникам) та прийомним батькам на придбання шкільної та спортивної форми для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у загальної середньої освіти мм. Дрогобича та Стебника, у кількості 36 осіб на загальну суму 20649 гри, в межах до 570,00 грн, на одну дитину за рахунок загальних асигнувань на утримання закладів освіти відповідно до додатку 1.
2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П. Сушка.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника з гуманітарних та соціальних питань В. Качмара.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні