Представник Дрогобича – серед лауреатів XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» разом з професійним журі у складі відомих спортивних фотографів і олімпійців підвели підсумки XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії і визначили найкращі спортивні світлини за підсумками 2017 року.

84 автори з усіх регіонів нашої країни надіслали понад 330 робіт, які і визначали найкращих у трьох номінаціях – професіонали, фотографи-аматори і діти (до 16 років).

Слід відзначити, що цьогоріч у конкурсі брала участь рекордна кількість учасників та областей України за всю його одинадцятирічну історію існування. Тому експертному журі було нелегко визначити трійку найкращих.

Тому вкрай приємно, що серед лауреатів національного конкурсу є і представник Дрогобича – Денис Іваницький, який посів 3 місце в категорії «Фотографи-аматори».

Фото Дениса Іваницького зі змагань з міні даунхілу – швидкісного спуску гірськими трасами на велосипедах, які проходили влітку цього року в Дрогобичі, буде представлено на фотовиставці в Києві в січні 2018 року.

Після детального обговорення переможцями та призерами XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії стали:

Фотографи-професіонали:
1 місце – Осіпов Олександр (Харків)
2 місце – Нестеренко Андрій (Київ)
3 місце – Банделюк Марина (Одеса)

Фотографи-аматори:
1 місце – Тарасов Тарас (Хмельницький)
2 місце – Калита Іван (Чернігів)
3 місце – Іваницький Денис (Дрогобич)
3 місце – Сетьян Жаннетта (Харків)

Діти (до 16 років):
1 місце – Кабаєва Софія (16 років, Узин, Київська область)
2 місце – Циганчук Андрій (15 років, Чернівці)
3 місце – Аніськов Андрій (12 років, Хмельницький)
3 місце – Волощук Катерина (12 років, Чернівці)

З роботами, які визначені найкращими, можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України за посиланням http://noc-ukr.org/photogalleries/peremozhci_ta_prizeri_fotokonkursu_2017/.

Нагородження авторів найкращих спортивних фоторобіт-2017 відбудеться у січні наступного року.

Дрогобичанин Денис Іваницький — спортсмен і талановитий тренер, майстер спорту України з хортингу та велосипедист, активний учасник дрогобицької велоспільноти. Президент Дрогобицького осередку хортингу, керівник розділу «Показовий виступ» Української Федерації Хортингу Денис Іваницький також є спортивним фотографом-любителем.

Джерело: Інтернет-сайт ЛОДА

Читайте також: