Передноворічна святкова зустріч в Стебницькому БХЕТУМ

28 грудня, напередодні Нового 2018 року, в БХЕТУМі для дітей з обмеженими можливостями проведено свято, яке було насичене Новорічно-Різдвяними привітаннями, чудовими виступами танцювальних колективів (керівники Артим Христина Петрівна, Барабаш Марія Іванівна), вокального гуртка (керівник Кузьмич Любов Йосипівна).

Хотілося, щоб ця зустріч була цікавою, пізнавальною, повчальною, насиченою новими незабутніми враженнями, тому організовано майстер-класи з виготовленню витинанки «Сніжинка» (керівник Білас Марія Михайлівна), Новорічно-Різдвяної листівки (керівник Сидор Оксана Володимирівна).

А яке свято без ігор та забав? Тому для дітей проведено «Новорічну вікторину»(керівник Івах Оксана Петрівна), конкурс «Веселий художник» (керівник Маник Ольга Михайлівна), «Гру зі стільчиками» (керівник Барабаш Марія Іванівна), а також діти вивчали нову колядку «Йду колядувати» (керівник Кузьмич Любов Йосипівна)

Для своїх друзів до Різдвяних свят гуртківці разом з керівниками підготували сувеніри та солодощі.

На завершення заходу для дітей чекав «солодкий стіл», який підготували депутати Дрогобицької міської ради, депутатської групи «Майбутнє Стебника», Олена Бичковяк, Тарас Городиський, Іван Куць.

Така зустріч приносить не тільки багато вражень, а й вчить радіти життю, відкривати для себе щось нове та дарувати свою любов іншим.

Усім бажаємо щасливого Нового Року та веселих Різдвяних свят!

Дзьоба Л.П.,

заступник директора