Освіта: Про чергову судову відмову у справі Дрогобицької гімназії

У відділі освіти Дрогобицької міської ради повідомили, що у провадженні Дрогобицького міськрайонного суду знаходяться справи за позовами вчителів Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого до Дрогобицької гімназії, відділу освіти та третьої особи — Дрогобицької міської ради, про поновлення умов оплати праці та стягнення різниці у заробітній платі.

Позивні вимоги зводилися до:
– визнання незаконними дії Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого Дрогобицької міської ради Львівської області та відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради щодо зменшення розміру заробітної плати вчителів Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого внаслідок зменшення розміру надбавки за престижність праці педагогічних працівників;
– поновлення з моменту постановленім рішення у справі вчителям Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого попередні умови праці в частині розміру надбавки за престижність праці педагогічних працівників;
– стягнення з відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на користі» вчителів Дрогобицької гімназії ім. Б. Лепкого різницю між заробітною платою, яку вони отримували до 1.09.2016р. та після її зменшення внаслідок зміни розміру надбавки за престижність праці педагогічних працівників з 1.09.2016р. по дату прийняття рішення у справі.

Також у відділі освіти повідомили, що рішенням Дрогобицького міськрайонного сулу Львівської області від 31.08.2017р. у справі № 442/1921/17 за позовом Соневицької Галини Ярославівни до Дрогобицької гімназії, відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, третя особа Дрогобицька міська рада про поновлення умов оплати праці та стягнення різниці у заробітній платі у озонних вимогах позивача відмовлено в повному обсязі.

Відповідне рішення ухвалив суддя Дрогобицького міськрайонного сулу Львівської області А. П. Хомик.

«В задоволенні позову Соневицької Галини Ярославівни до Дрогобицької гімназії імені Богдана Лепкого, Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, третіх осіб – Дрогобицької міської ради, Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України про поновлення умов оплати праці та стягнення різниці у заробітній платі — відмовити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Львівської області, протягом десяти днів з дня його проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області.», — йдеться у заключній частині рішення суду.

Додаток: Рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 31.08.2017р. у справі № 442/1921/17 за позовом Соневицької Галини Ярославівни до Дрогобицької гімназії, відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради, третя особа Дрогобицька міська рада про поновлення умов оплати праці та стягнення різниці у заробітній платі

Читайте також: