Оксана Савран: Про незабезпеченість бюджету Дрогобича державною субвенцією та додаткові фінансові витрати

Про те скільки недофінансувань за рахунок субвенцій з державного бюджету та які додаткові витрати посеред року змушені виплачувати з бюджету міста Дрогобича повідомляє начальник фінансового управління Дрогобицької міської ради Оксана Савран.

Як зазначає посадовець, незабезпеченість сфери охорони здоров`я Дрогобича на початок 2018 року становить 44,7 мільйонів гривень. Вже в цьому році на сферу охорони здоров`я з міського бюджету було виділено додатково 3 мільйони гривень.

Здебільшого причиною такої значної незабезпеченості сфери охорони здоров`я, за словами Оксани Савран, є неповернення прилеглими територіями коштів за пролікованих хворих у медичних закладах Дрогобича.

Незабезпеченість сфери освіти на початок 2018 року становить 23,9 мільйонів гривень. Державною субвенцією не передбачено оплату поділів класів на групи при вивченні окремих предметів, не передбачено доплату у розмірі 10% педагогам спецшкіл, а також непередбачено оплату праці при індивідуальних формах навчання.

Також, як наголошує Оксана Савран, у зв`язку з відмовою Львівської обласної ради продовжити у повному обсязі фінансування Прикарпатського ансамблю пісні і танцю «Верховина» нещодавно з міського бюджету було виділено 2,5 мільйона гривень задля функціонування ансамблю.

Також державний бюджет не покриває витрат на пільгове перевезення окремих категорій громадян. Таким чином до кінця 2018 року прогнозована сума додаткових видатків з бюджету міста Дрогобича становить близько 700 тис. грн.

Зазначимо, вище наведені цифри є свідченням того, що у ситуації, яка склалася з утилізацією сміття з міста Дрогобича, а саме пов’язані з цим додаткові витрати на транспортування та захоронення сміття не можливо профінансувати з місцевого бюджету. Відтак виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про підвищення тарифів на послуги з вивезення, розміщення та захоронення твердих побутових відходів для дрогобичан.

Загалом незабезпеченість міського бюджету Дрогобича державною субвенцією становить близько 71,8 мільйонів гривень.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні