Офіційний мобільний додаток “Дрогобич – Smart City” за тиждень завантажили понад 700 дрогобичан, — статистичні дані

Вже минув рівно тиждень з того часу як в офіційних джерелах було запрезентовано перший двомовний (українською та англійською) офіційний мобільний додаток міста — “Дрогобич – Smart City”. І як свідчить статистика, за цей короткий проміжок часу його завантажили вже понад 700 користувачів. І темпи його завантаження не спадають, а навпаки — збільшуються з кожним днем. А це є показником того, що додаток стає все популярнішим та щораз необхіднішим жителям та гостям міста.

Згідно з аналітичними прогнозами, можна стверджувати, що до кінця липня кількість дрогобичан — користувачів мобільним додатком “Дрогобич – Smart City” сягатиме понад 1500, а до кінця серпня – до 2 тисич та новий поштовх відбудеться у вересні, коли в Дрогобич після літніх канікул на навчання повернуться студенти. До кінця року кількість користувачів додатком становитиме близько 5-7 тисяч.

І це не дивно, оскільки саме “Дрогобич – Smart City” допоможе як і туристу, так і дрогобичанину знайти контактні номери телефонів першої необхідності усіх служб та установ міста, дізнатися про популярні туристичні маршрути міста, записатися на екскурсію, побувавши у найдивовижніших та захоплюючих місцях Дрогобицьої Ратуші — її таємничих підвалах та на вежі Ратуші і головне — дозволяє завжди тримати руку на пульсі життя рідного міста. В додатку вміщена рубрика «Новини» і кожен може в будь-яку вільну хвилину дізнатись, що відбувається у його рідному Дрогобичі. Більше того, мобільний додаток надсилає кожному користувачу у вигляді повідомлення сповіщення про припинення водопостачання чи електроенергії. Відтак цього тижня всі користувачі мобільного додатку “Дрогобич – Smart City” отримали сповіщення про припинення у четвер водопостачання на вул. Андрія Шептицького.

Найближчим часом у в іншому розділі — “Афіша” будуть розміщені не тільки загальноміські заходи, а й розклад сеансів у кінотеатр, театр, програми Radio Kotermak та багато іншого. Окремо працюватимуть дисконти в закладах харчування.

Ну і це ще далеко не повний перелік послуг, якими кожен може скористатися просто завантаживши офіційний мобільний додаток міста — “Дрогобич – Smart City” абсолютно безкоштовно.

Завантажуйте перший офіційний мобільний додаток міста, який працює на платформах iOS та Android.

Посилання на додаток (українська версія) в – Appstore / Google Market

Посилання на додаток (англійська версія) в – Appstore / Google Market

Читайте також: