У Дрогобичі майно комунальної власності здають в оренду шляхом електронного аукціону “ProZorro.Продажі”

У Дрогобичі впроваджено новий інструмент для онлайн управління нерухомістю в системі “ProZorro.Продажі”, який дозволяє здавати в оренду державну чи комунальну власність.

Відтак виконавчий комітет Дрогобицької міської ради та його комунальні підприємства майно комунальної власності здають в оренду шляхом електронного аукціону “ProZorro.Продажі”.

Здача в оренду нежитлових приміщень комунальної власності міста відбувається також шляхом електронного аукціону. Одним з останніх лотів, виставлених у системі “ProZorro.Продажі”, був лот зі здачі в оренду нежитлового приміщення на вул. Бориславська, 78. Під час електронних торгів система обрала переможця, який запропонував найбільшу цінову пропозицію.

Взяти участь у таких електронних аукціонах можуть люди з усіх куточків України і це дозволяє за один і той же лот залучити більше коштів до міського бюджету, аніж якби ці торги проводились у традиційній формі.

Нагадаємо, що Дрогобицька міська рада приєдналася до спільного проекту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Transparency International Україна – ProZorro.Продажі у грудні 2017 року.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні