Німецький журналіст поділився досвідом роботи з дрогобицькими журналістами, представниками ЗМІ та студентами. ФОТО


У п’ятницю, 14 вересня, до Дрогобицької міської ради завітав німецький журналіст Клеменс Шолль, який провів зустріч з представниками ЗМІ, журналістами та студентами філологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

У ході зустрічі Клеменс Шолль поділився не лише досвідом та принципами журналістської роботи, а й позицією ЗМІ у висвітленні інформації про життя та діяльність публічних осіб, питань національної безпеки, соціальних, культурних, економічних, політичних процесів, які відбуваються на світовій арені.

Цікавим фактом є те, що серед ЗМІ Німеччини є негласне правило не писати про суїциди, за винятком, якщо від такого випадку не постраждали інші. Як приклад, Клеменс Шолль зазначив, що про суїцид ЗМІ напишуть лише в тому випадку, коли через трагедію відбулися затримки в русі потягів, якщо це трапилось на залізниці, і через це довелося чекати кільком сотням чи тисячам пасажирів.

На завершення зустрічі Клеменс Шолль зазначив, що як і в Україні, так і в Європі тенденція читання друкованих ЗМІ зменшується, відповідно це призводить до скорочення штату редакцій. Однак зростає тенденція електронних ЗМІ.

Зазначимо зустріч Клеменса Шолля з представниками ЗМІ, журналістами та студентами філологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулася в межах проекту ЄС «Association4U» — «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС». Представляв проект в ході зустрічі старший фахівець з комунікацій Іван Гайванович.

Організатором заходу виступив сектор прес-служба організаційного відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Клеменс Шолль має понад 15 років досвіду проведення тренінгів для журналістів та керівників проектами журналістських обмінів. Тривалий час був директором програми «Медіа-посередники між народами» для журналістів з нових країн-членів ЄС, а згодом і з країн Східного партнерства. Співпрацює з Deutsche Presseagentur. Член німецької асоціації журналістів. Член журналістської мережі «n-ost», метою якої є сприяння кращому висвітленню німецьких медіа країн Центральної та Східної Європи.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні