На вулиці М. Грушевського у Дрогобичі вистелили нове асфальтоване дорожнє покриття. ФОТО.

Впродовж цих вихідних підрядна організація ТОВ «ТЕРКОМБУД», яка виконує роботи з капітального ремонту вул. Михайла Грушевського у Дрогобичі, завершила вистелення верхнього шару асфальту.

Як повідомив керівник Департаменту міського господарства ДМР Роман Москалик, тепер, після того, як на вулиці М. Грушевського вистелили нове дорожнє полотно та встановили бордюри, підрядна організація приступить до асфальтування заїздів на бічні вулиці та асфальтування зупинок громадського транспорту.

Попередньо КП «Дрогобичводоканал», КП «Комбінат міського господарства», КП «Дрогобичтеплоенерго» та ЕЗ №2 «Укртелеком» було проведено роботи з приведення інженерних мереж до належного стану.

Окрім цього, за словами посадовця, з середи-четверга цього тижня розпочнеться облаштування підвищених пішохідних переходів з кольорової бруківки. Такі забруковані пішохідні переходи встановлять біля коледжу нафти і газу, ЗОШ №14 та магазину «Осавул».

Щодо встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки, то, як зазначив Роман Москалик, станом на сьогодні дорожня розмітка нанесена від вул. П. Орлика до ТЦ «ШАХ», встановлення дорожніх знаків та нанесення решту розмітки відбудеться згодом.

Решту запланованих робіт буде проведено відповідно до виділених коштів у 2019 році.

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість робіт становить 30 мільйонів 90 тис. грн. Станом на сьогодні з міського бюджету на ремонт вул. М. Грушевського виділено 17 мільйонів 615 тис. грн.

Окрім капітального ремонту дорожнього покриття, проектом передбачено ремонт пішохідного та технічного тротуарів, облаштування пішохідних переходів. З лівого боку вулиці передбачається облаштування велодоріжки завширшки 1,5 м. Відділятиме проїжджу частину вулиці від велодоріжки зона із зелених насаджень.

Зацікавленість статтею
[Всього: 22 Середня оцінка: 3.5]
Рекомендуємо також прочитати: