На вулиці Бориславській розпочали другий етап ремонтних робіт частини каналізаційної мережі. ФОТО

Щоразу після сильних дощових опадів частина дорожнього покриття на вул. Бориславській опиняється під водою. Ще у травні міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою було дано доручення комунальним службам провести ремонт частини каналізаційної мережі на цій вулиці. Тоді силами КП «Дрогобичводоканал» та КП «Комбінат міського господарства» було здійснено певні заходи з розчищення стічної каналізації. Однак з черговими дощовими опадами ситуація із затопленням вулиці повторилася. Як виявилося, каналізаційні труби настільки забиті, що для вирішення проблеми необхідно було задіяти потужнішу техніку, аніж та, яка була у наявності обох підприємств.

У понеділок, 31 липня, службами обох підприємств продовжено ремонтні роботи з розчищення каналізаційних мереж із залученням новопридбаної каналізаційно-промивної спецтехніки.

Як зазначив перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман, ситуація із затопленням ділянки вулиці Бориславської спостерігається близько 20 років. Тому проведення капітального ремонту стічної каналізації на цій частині дороги є першочерговим завданням.

Ремонтні роботи заплановано провести впродовж декількох днів, тому через роботу на цій ділянці (в районі музичного училища) спецтехніки, можливі затори автомобільного транспорту.

Читайте також: