На вул. Михайла Грушевського облаштовують вже третій піднятий пішохідний перехід у Дрогобичі. ФОТО

У межах капітального ремонту вул. Михайла Грушевського у Дрогобичі облаштовують підняті та забруковані пішохідні переходи.

Перевагою облаштування такого переходу, як зазначають у Департаменті міського господарства ДМР, є суттєве підвищення рівня безпеки пішоходів на капітально відремонтованій прямій дорозі. Окрім цього, довговічність цього переходу у порівняні з нанесеною на асфальтне покриття спеціальною розміткою чи лежачим поліцейськими є набагато більшою, оскільки перехід вимощено бруківкою, а в його основу зроблено з бетонного шару. Також цей перехід добре проглядається на далекій відстані.

Загалом на вул. М. Грушевського було заплановано облаштувати три такі пішохідні переходи.

Перший піднятий пішохідний перехід облаштували навпроти коледжу нафти і газу. Відтак приступили до облаштування ще двох пішохідних переходів на вул. М.Грушевського — поблизу ЗОШ №14 та магазину «Осавул».

Станом на четвер, 13 вересня, завершено облаштування забрукованого пішохідного переходу поблизу ЗОШ №14 та тривають роботи з облаштування такого переходу поблизу магазину «Осавул».

Окрім цих переходів, планується облаштувати ще низку таких переходів на вулицях міста, зокрема поблизу навчальних закладів та місць інтенсивного руху пішоходів.

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 10 Середня оцінка: 2.9]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні