Музей “Дрогобиччина”: Запрошуємо відвідати персональну виставку живопису Олега Олексина «FRANKO FOREVER»

4 Червня 0:00
Художник народився у Дрогобичі (1963р.),  професійну освіту здобув у Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім.І.Труша на відділенні художнього оформлення інтер’єру (1985р), а згодом – у Львівському поліграфічному інституті. Сьогодні він відомий як учасник  багатьох всеукраїнських та міжнародних виставок та голова Спілки художників Трускавця «Вернісаж». Його також знають як  волонтера, котрий багато допомагав війську –  від початку бойових дій на сході України надавав свої твори та сам організовував благодійні аукціони  на допомогу українським Воїнам.
Дрогобицьку виставку, що відкрилася у рамках щорічного фестивалю «Країна Франкіана», автор присвятив Івану Франку, настанов якого дослухається та намагається, переносити у творчість не тільки свої думки, «…але ще більшою мірою почуття, пристрасті, болі і радощі…»,  як і заповідав Каменяр.  В  окремих роботах, за спостереженням Олени Білас-Берегової (директора трускавецького музею Михайла Біласа),– художник настільки тісно переплітає реальність і фантазію, що часом важко визначити, чи це  написано з натури, чи це вигадка.
Разом із Оленою Білас на відкритті автора вітали багато поважних гостей, його його друзі, знайомі, родичі, колеги-художники. Включно – і дрогобицькі митці Ярослав Данилів та Лев Скоп, трускавецький лікар-стоматолог та волонтер «Дрогобиччина-SOS» Тарас Лужецький; поет, письменник та почесний громадянин м. Трускавця – В’ячеслав Умнов. Останній, як і  молодий  поет, Мар’ян Олексин (син художника) зачитував на відкритті свої нові вірші присвячені наболючішій та найактуальнішій сьогодні темі війни із московським окупантом. На відкритті гості насолоджувались виглядом та смаком шедеврів фруктової флористики від Марини Ярушак.
Сама ж виставка насичена різноманітними художніми вирішеннями та темами: від класичного «фоторафічного» пейзажу, мариністики, сільських та урбаністичних краєвидів, до портретів, символістичних образів, декадентських романтичних сюжетів та абстрактних  плям. І ця різноманітність робить експозицію непередбачуваною та цікавою.
Запрошуємо усіх відвідати виставку, яка триватиме до 20-го червня та отримати свої враження.
 Фото: Ігор Гриник
Чат-бот Гаряча лінія