Міський бюджет Дрогобича активно поповнюється завдяки боротьбі з незаконним користуванням земельними ділянками

Впродовж останнього часу відділ правового забезпечення Дрогобицької міської ради активно займається виявленням комунальних земельних ділянок, які перебувають у користуванні приватними підприємствами без укладення договору оренди землі. Такі заходи спричинені тим, що через неукладені договори на оренду землі між Дрогобицькою міською радою та приватними підприємцями, які експлуатують земельні ділянки, до міського бюджету щороку не надходять сотні тисяч гривень.

Як зазначив начальник відділу правового забезпечення Степан Кулиняк, буквально нещодавно працівники відділу правового забезпечення Дрогобицької міської ради виграли судовий процес щодо незаконного користування приватною особою земельною ділянкою, що знаходиться на вул. Самбірській (26508 кв. м) тим самим залучивши до міського бюджету 226089, 36 тис грн.

Також було виявлено незаконне використання земельної ділянки на вул. Стрийській (7947 кв. м). В результаті поданого позову Господарський суд Львівської області зобов’язав сторону-відповідача — ТзОВ «Скеля» повернути до міського бюджету Дрогобича заборгованість в розмірі 476200,91 тис грн за незаконне користування земельною ділянкою впродовж 6 років.

Читайте також: