У Дрогобицькій міській раді роз’яснили мешканцям вулиці Залужанської причину накопичення ТПВ на території КП «КМГ»

Сміттєва проблема, яка виникла на території КП «Комбінат міського господарства», викликає занепокоєння у мешканців вулиці Залужанської. Сьогодні, 12 червня, частина мешканців знову прийшли до міської ради за роз’ясненнями ситуації та гарантією, що сміття з міста більше не складуватимуть на території КП «КМГ».

Нагадаємо, за наслідками блокування Броницького сміттєзвалища та сортувальної станції на вулиці Гайдамацькій, було укладено договір між Дрогобичем та Миколаєвом про тимчасову утилізацію сміття з Дрогобича на їх полігоні. Оскільки збір сміття на території міста здійснюють малотонажні автомобілі, а відтань до Миколаєва близько 70 кілометрів, то КП «КМГ» прийняло рішення про звезення сміття на свою територію, де з малотонажних автомобілів сміття перевантажували у більш місткіші автомобілі та відправляли у Миколаїв. Проте, через встановлені ліміти на утилізацію сміття та відмову Миколаєва у прийомі сміття, відбулося накопичення ТПВ на території КП «КМГ». З огляду на літній сезон та близькість приватних осель до території КП «КМГ» таке сусідство викликало у мешканців обурення.

Відтак розмова з мешканцями вулиці Залужанської відбулася у сесійній залі за участі депутатів та першого заступника міського голови Дрогобича Ігоря Германа. В ході розмови мешканцям роз’яснили причину накопичення ТПВ та запевнили, що сміття з міста більше не складуватимуть на території КП «КМГ».

Зазначимо, після півгодинних переговорів сторони домовилися про зустріч першого заступника Ігоря Германа з усіма мешканцями вулиці, з метою роз’яснення ситуації. Окрім того, мешканці вулиці Залужанської висловили побажання долучитися до вирішення сміттєвої проблеми у Дрогобичі.

Додамо, зараз керівництвом міста ведуться переговори з власниками інших полігонів для того, щоб очистити, в першу чергу, територію КП «КМГ», а відтак все місто від сміття, яке накопичилося на сміттєвих майданчиках.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: