АНОНС. Запрошуємо дрогобичан та гостей міста 17 грудня на відкриття новорічно-казкового вернісажу «Рідна іграшка»

Вперше у період різдвяних свят зали музею «Дрогобиччина» перетворяться на справжній Дім Казок, адже у Палаці мистецтв (вул.Шевченка,38) проходитиме новорічно-казковий вернісаж «РІДНА ІГРАШКА». Увесь цей час триватиме виставка традиційних народних та авторських іграшок, дитячі казкові новорічно-різдвяні читання та співаночки, презентації  і майстер-класи для дітей і дорослих, продаж іграшок на різдвяні подарунки для рідних.

Запрошуємо дрогобичан із дітками та гостей міста на святкове відкриття новорічно-казкового вернісажу, яке відбудеться 17 грудня о 15.00. за участі казкових героїв дитячого театру «Лелеченьки» і виконавців ансамблю «Чарівна сопілка» ПДЮТ. Глядачів чекає казка від театру «АЛЬТЕР», лялькові метаморфози та інші сюрпризи.

Впродовж виставки запрошуємо дрогобичан до інтерактивного флешмобу «Куточок фото-спогадів дитинства», під час якого можна буде поділитись позитивними емоціями із довколишніми, запрезентувавши свої дитячі світлини із іграшками.

Майстри та учасники вернісажу: К.Сурма, Г.Миськів, Л.Шуфлін, Л.Коробська, Л. Чигрик-Кішко, І. Бердаль-Шевчик і гурток «Світлячок», Н.Івженко, родина Маруняк, О.Стефанишин, О. Смерека-Малик, А. Лимахіна, Ю.Фідик, О.Кльок, Л.Ємельянова, О.Собкович, М.Заблоцька, родина Столяр, родина Тлустих, майстерня «Коза Дереза», майстерня «Зробив тато», студенти та викладачі Кафедри технологічної та професійної освіти ДДПУ, В.Цейтельман, О.Чорноус, вихованці інтернату с. Нагуєвичі, Н.Книш, родина Жубіль, С.Забара.

Автор ідеї та куратор: Оксана Рудавська

Організатори: ГО «Родовід» разом з музеєм «Дрогобиччина» за участю театру «Альтер» , спільноти «Майстер-класи для дорослих і дітей у Дрогобичі».

Про дату і час запланованих заходів буде повідомлено додатково.  Слідкуйте за новинами музею «Дрогобиччина» та сторінки ГО «Родовід» у facebook, Інтернет-телебачення «ДРІТ», Медіа «Дрогобиччина» та радіо «Котермак».

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні