Комунальна установа “Інститут розвитку міста” інформує

Звіт про роботу за травень  2016 р.

Підготовка проектів:

Поданий проект «Розумне місто» на конкурс проектів ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на           громаду”.

 1. 04.05.2016р. проведено засідання Конкурсної комісії Інституту міста з відбору пропозицій з реконструкції внутрішніх електричних мереж Церкви Св. Юра в м. Дрогобичі, які здійснюватимуться в рамках проекту «Реставрація стінопису пам. арх. XVXVI ст. церкви Св.Юрія у м.Дрогобичі», що фінансується з гранту Посольства США в Україні. За результатами засідання обрано виконавця електромонтажних робіт на церкві св.Юра.
 2. Розпочато виконання робіт за  проектом «Реставрація стінопису пам. арх. XVXVI ст. церкви Св.Юрія у м.Дрогобичі» співробітниками науково-реставраційного інституту «Укрзахідпроектреставрація», проект фінансується з коштів гранту Посольства США в Україні і замовником виступає «Інститут міста Дрогобича».
 3. 05.05.2016р. Львівською обласною радою оголошено переможців обласного конкурсу мікропроектів на 2016 рік, по м.Дрогобичу перемогли 22 мікропроекти, написані за участю працівників Інституту міста, на загальну суму 4703,2 тис. грн.
 4. 10 травня у приміщенні Дрогобицького державного педагогічного університету проведено зустріч з представниками студентства (студентськими старостами  факультетів) з питання залучення молоді до участі в проекті “Розумне місто Дрогобич”.
  Директор КУ “Інститут м.Дрогобича” разом з директором дрогобицької філії “ПриватБанку” Назаром Яцишином ознайомили активних представників студентства Франкового вузу з діяльністю, передбаченою в ході реалізації проекту “Розумне місто Дрогобич”.
 5. Працівники Інституту міста Дрогобича взяли участь у семінарі з підготовки проектів з Міжнародної технічної допомоги, м.Львів (ЛОДА) 12 травня 2016р.
 6. 13.05.2016 р.  Інститутом міста проведено нараду з представниками відділів освіти, культури, проектантами, виконавцями будівельних робіт та за участю першого заступника міського голови про результати обласного конкурсу мікропроектів на 2016 рік та оголошення  переможців по м.Дрогобичу та м.Стебнику.
 7. 18.052016 та 20.05.2016р. Інститутом міста проведено наради з розпорядниками коштів про хід та напрямки реалізації мікропроектів у 2016р.
 8. 25.05.2016р. Інститутом міста спільно з відділом економіки проведено нараду з керівниками ОСББ, проектантами за результатами конкурсного відбору виконавців проектних робіт з термомодернізації будинків, залучення місцевих постачальників матеріалів по енергозбереженню для реалізації проектів з термомодернізації будинків в рамках проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.
 9.  Інститутом міста розроблений  проект “Громадський бюджет міста Дрогобича”,(http://bit.ly/20UFcYq), який був презентований на громадських слуханнях 26 травня.

Більше про діяльність Інституту міста Дрогобича на сторінці Фейсбук: http://bit.ly/1sO1wYm

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: