Дрогобицькою міською радою прийнято рішення про виділення коштів на капітальний ремонт вул. М. Грушевського та оплату ПКД рекультивації Броницького сміттєзвалища

У вівторок, 6 березня, на засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутатський корпус підтримав рішення про перерозподіл 18 мільйонів гривень та скерування коштів на капітальний ремонт вул. М. Грушевського, а також на оплату за виготовлену проектно-кошторисну документацію рекультивації Броницького сміттєзвалища.

«У проекті державного бюджету на 2018 рік не було передбачено субвенції місцевим бюджетам на оплату надання пільг населенню. Тобто органи місцевого самоврядування були зобов’язані профінансувати низку пільг, визначених державою. Тому у міському бюджеті Дрогобича на 2018 рік було передбачено 18 мільйонів гривень на оплату цих пільг. Однак згодом на державному рівні було прийнято рішення фінансувати перелік пільг з державного бюджету. Тому, виділені попередньо кошти, необхідно було перерозподілити на проведення інших робіт», — роз`яснила начальник фінансового управління ДМР Оксана Савран.

Відтак депутати під час чергової засідання сесії Дрогобицької міської ради ухвалили рішення про виділення 17 мільйонів 680 тис грн на фінансування проекту капітального ремонту вул. Михайла Грушевського та 320 тис грн на оплату за виготовлену проектно-кошторисну документацію рекультивації Броницького сміттєзвалища.

«Вже буквально через декілька тижнів розпочнеться довгоочікуваний ремонт вул. Михайла Грушевського. Окрім коштів, виділених з міського бюджету, очікуємо фінансування з обласного чи державного бюджетів, щоб у цьому році повністю капітально відремонтувати всю вулицю. Також у цьому році продовжаться роботи з реконструкції площі Ринок, які триватимуть до 2019 року.
Щодо Броницького сміттєзвалища, то сподіваюсь, що виготовлення ПКД, яке відбувається за спеціальною процедурою, дозволить врегулювати ситуацію, яка склалася. Відтак, за умови сприяння громади Брониці, ми зможемо продовжити підготовчі роботи до рекультивації сміттєзвалища, а також приступити до самої рекультивації», — наголошує міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

З приводу ремонту вулиці М. Грушевського директор Департаменту міського господарства Роман Москалик зазначає, що переможця тендеру на виконання робіт уже визначено та проводяться перевірка документації і вже до кінця березня розпочнеться капітальний ремонт вулиці.

Окрім цього, посадовець зазначає, що на час проведення робіт буде повністю перекрита вул. М. Грушевського від перехрестя на вул. П. Орлика до перехрестя біля ТЦ «Шах», а також змінюватимуть рух транспорту, в тому числі й громадського.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: