Господарський суд Львівської області задовольнив п’ять позовів ДМР до недобросовісних землекористувачів на загальну суму 1 600 000 гривень

У вівторок, 14 листопада, у відділі правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомили про те, що у результаті судових засідань 6 та 13 листопада Господарський суд Львівської області задовольнив п’ять позовів Дрогобицької міської ради до недобросовісних землекористувачів.

Раніше відділом правового забезпечення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було подано в Господарський суд Львівської області 5 позовних заяв до недобросовісних землекористувачів з метою захисту прав Дрогобицької міської ради — власника земельних ділянок, які використовуються відповідачами з порушенням вимог чинного законодавства. Відтак було подано наступні позовні заяви:
– Заява Дрогобицької міської ради до МПП «Міос» з вимогами зобов’язати МПП  «Міос» повернути орендовану земельну ділянку площею 0,5000 га на вул. Трускавецькій, 71 у м. Дрогобичі та стягнути завдані Дрогобицькій міській раді збитки в розмірі неотриманої орендної плати, яка становить 168 801, 77 грн.
– Заява Дрогобицької міської ради до ТзОВ «Прикарпаття-центр-сервіс» з вимогами зобов’язати ТзОВ «Прикарпаття-центр-сервіс» повернути орендовану земельну ділянку площею 0,5131 га на вул. Павлика, 64 у м. Дрогобичі та стягнути завдані Дрогобицькій міській раді збитки в розмірі  неотриманої орендної плати, яка становить 145 477, 64 грн.
– Заява Дрогобицької міської ради до ГО «Мрія» з вимогою стягнути з ГО «Мрія» завдані Дрогобицькій міській раді збитки в розмірі  неотриманої орендної плати, яка становить 808 423, 65 грн. за користування земельною ділянкою площею 2,3150 га на вул. Коновальця у м. Дрогобичі.
– Заява Дрогобицької міської ради до ГО «Об’єднання співвласників “Наш дім” з вимогою стягнути з ГО «Об’єднання співвласників “Наш дім» на користь Дрогобицької міської ради збитки в розмірі неотриманої орендної плати, яка становить 151 325, 61 грн. за користування земельною ділянкою площею 0,0693 га по вул. Мазепи, 5 у м. Дрогобичі.
– Заява Дрогобицької міської ради до ТзОВ ТПК «Ексклюзивбуд» з вимогою стягнути з ТзОВ ТПК «Ексклюзивбуд» на користь Дрогобицької міської ради збитки в розмірі  неотриманої орендної плати, що становить 244 719, 29 грн. за користування земельними ділянками площею 0,5733 га. та площею 0,0886 га на вул. Павлика, 64 у м. Дрогобичі.

За результатами розгляду вказаних справ, рішеннями Господарського суду Львівської області від 06.11.2017 року та 13.11.2017 року зазначені вище позовні вимоги задоволено на загальну суму 1 600 000 гривень.

 «Прийняття рішень Господарським судом Львівської області на користь Дрогобицької міської ради повинно стати пересторогою для землекористувачів, які легковажно уникають сплати орендної плати за користування земельними ділянками до міського бюджету, належним чином не оформляють правовстановлюючі документи. Дрогобицька міська рада закликає землекористувачів не порушувати норми законодавства і попереджає, що в протилежному випадку на них чекатиме претензійно-позовна робота.

Крім цього, у разі подальшого ігнорування землекористувачами сплати орендної плати, а також невиконання рішень суду в частині повернення земельних ділянок, керівництвом Дрогобицької міської ради буде розглядатися питання щодо звільнення в судовому порядку цих ділянок від нерухомості, яка на них знаходиться», — прокоментував рішення суду заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні