Електронне звернення

Шановні відвідувачі, для отримання консультації ви можете звернутися до виконавчих органів Дрогобицької міської ради за допомогою електронного звернення. Для цього Вам необхідно заповнити аплікаційну форму, подану нижче.

Дрогобицька міська рада (ДМР) та Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) не несуть відповідальності за персональні дані користувачів, які надсилають свої електронні звернення через третіх осіб, а не з офіційного сайту ДМР, оскільки, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» (стаття 4, стаття 6, стаття 8, стаття 24, стаття 28) та Закону України «Про звернення громадян» (стаття 5, стаття 24, стаття 28) Дрогобицька міська рада не має договорів, укладених в письмовій формі з третіми сторонами!

Будемо раді Вам допомогти!

Прізвище*

Ім'я*

По-батькові

Поштовий код*

Адреса*

Квартира, офіс, тощо

Контактний телефон*

E-mail*

Короткий зміст питання*

Завантажити фотографію

Завантажуйте зображення максимум до 2 Мб

Дозволені типи файлів: .jpg, .jpeg, .gif, .png, .bmp

Завантажити документ

Завантажуйте документи максимум до 2 Мб

Дозволені типи файлів: .doc, .pdf, .docx


Відповідь прошу надати (необхідне зазначити)*

на поштову адресуна електронну адресуза телефоном


Даю згоду на обробку та збереження персональних даних

Ви надаєте згоду на обробку та збереження ваших персональних даних, з метою їх використання в електронних зверненнях Дрогобицької міської ради та Центру надання адміністративних послуг, відповідно до Закону України «Про персональні дані» та Закон України «Про звернення громадян»