Економіка: Гарантій, що товари зі стихійних ринків безпечні — не існує

Мешканці міста повинні знати й пам’ятати: купівля товарів у невстановлених місцях, які не відповідають вимогам правил торгівлі та санітарним правилам, призводить до незахищеності споживача, оскільки, неможливо встановити походження придбаного товару та особу продавця.

Тому необхідно купувати продукти харчування в установлених місцях торгівлі, де здійснюється постійний контроль за якістю реалізації продукції. Це може гарантувати безпеку та якість харчових продуктів, а також надасть можливість у разі виникнення будь-яких негараздів подати у судові органи позов на відшкодування завданих збитків або шкоди здоров’ю.

При придбанні товарів обов’язково вимагайте товарний чек. Відповідно до п. 11. ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів», вимоги споживача розглядаються після пред’явлення споживачем розрахункового документа з позначкою про дату продажу.

У відділі економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (пл. Ринок, і, каб. 29) за тел. 22545 кожен може отримати консультацію з питань захисту прав споживачів.

В разі порушення Ваших прав, як споживача, Ви маєте право звернутися до Суду, до Головного Управління Держпродспоживслужби’ у Львівській області та до відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Відділ економіки

Читайте також: