Відкриті фінанси міста

Відповідно до Закону України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII “Про публічні закупівлі”, протягом 2016 року всі державні закупівлі будуть переведені в електронну систему ProZorro.

Цей Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

З 01 квітня 2016 року дія Закону “Про публічні закупівлі” вводиться  для центральних органів виконавчої влади та підприємств, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, а з 01 серпня 2016 року – на всіх інших закупівельників.

Норми Закону застосовуються за умови, що вартість предмета закупівлі товарів та послуг дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт — 1,5мільйона гривень.

«Пошуково-аналітична система .007» - це web-ресурс на основі відкритих даних про використання публічних коштів. Проект передбачає сервіс пошуку та візуалізації даних з відкритих джерел про використання державою бюджетних коштів. Основний акцент зроблено на простоті використання та представлення специфічної інформації з масивів великих даних.

Система 007 - це доступний для кожної людини інструмент контролю влади, який допоможе слідкувати за бюджетними витратами, робити власні дослідження та аналітику щодо використання публічних коштів.

Важливим є й те, що під час телеефіру на «Львів ТБ» у вересні 2016 року відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між представниками Пошуково-аналітичної системи 007 та Дрогобицькою міською радою. Відтак, місто Дрогобич перше місто в Україні яке підписало такий меморандум.

Розпочати роботу з пошуково-аналітичною системою 007:

849af1f0b8a5d6ff493963d0bcdf5b63