УПСЗН: У Дрогобичі рішенням комісії 11 участикам АТО призначено компенсацію на житлово-комунальні послуги та 2 надано одноразову допомогу

У четвер, 1 лютого, відбулося перше цього року засідання міської комісії, до повноважень якої належить розгляд звернень учасників АТО, сімей загиблих та родин Героїв Небесної Сотні з надання одноразової адресної грошової допомоги.

Рішенням комісії призначено компенсацію на житлово-комунальні послуги 11-ти бійцям-добровольцям та одноразову допомогу двом учасникам АТО, які брали участь у бойових діях на Сході України. Загальна сума виплат становить 57,0 тис. гривень.

Слід зазначити, що в місті працює комплексна програма для підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, родин загиблих та Героїв Небесної Сотні. Програма діятиме до 2020 року. Цим документом визначено категорію осіб, які мають право на одноразові виплати. Передусім це стосується родин загиблих учасників АТО, учасників АТО, які отримали поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, одержаних в зоні проведення антитерористичної операції, а також демобілізованих (звільнених) учасників АТО.

Окремо зроблено наголос на бійцях, які брали участь в антитерористичній операції у складі добровольчих формувань. Таке рішення ухвалено на вимогу часу, оскільки фінансова підтримка добровольців досі не врегульована на державному рівні. Отже міська влада надає добровольцям щорічну компенсацію за оплату житлово-комунальних послуг, а також одноразову допомогу після повернення із зони бойових дій.

Окрім того, 01 лютого проведено ще два засідання міських комісій:

– з питань виняткового надання соціальної допомоги, компенсаційних виплат та пільг (за місцем фактичного проживання пільговика) на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу для побутових потреб;

– щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування).

Назагал членами комісії вивчено та ухвалено рішення по 33-ох зверненнях громадян.

Управління праці та соціального захисту населення ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні