Депутати Дрогобицької міської ради оцінили роботу Володимира Коцюби «задовільно». ФОТО. ВІДЕО

3 Жовтня 0:00

У вівторок, 2 жовтня, у ході XL засідання сесії Дрогобицької міської ради відбувся звіт заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому Володимира Коцюби. В ході виступу заступник міського голови прозвітував про роботу за період спільної діяльності з підпорядкованими йому структурними підрозділами виконавчого комітету Дрогобицької міської ради за період з 2016 року.

Володимир Коцюба проінформував про стан судових справ, зокрема про те, що за звітній період було взято участь в 585-ти судових справах та близько 2800  судових засіданнях. Також за цей період до міського бюджету вдалося повернути близько 2 млн гривень.

Окрім цього, посадовець розповів про роботу міського ЦНАПу. За словами посадовця, попри збільшення штатного розпису з 4 до 17 працівників, вдалося суттєво збільшити надходження до місцевого бюджету. Так, з початку поточного року надано 30690 послуг у ЦНАПі, з них 11279 — платних послуг на суму понад 3 млн гривень. Сьогодні ж у ЦНАПі надається 108 видів послуг, а впродовж одного місяця обслуговується блзько 4 тис. громадян.

Також заступник міського голови акцентував увагу присутніх на роботі зі зверненнями громадян, засіданнях виконавчого комітету, роботі з виборцями, архівній справі, роботі технічного персоналу міської ради, проведеній організаційній та інформаційній роботі, створенні нового інтернет-порталу міської ради, порталу відкритих даних, впровадженні проекту «Розумне місто», впровадженні електронних послуг.

Окрім цього, Володимир Коцюба зазначив, що відкритість та прозорість у Дрогобичі — це не лише декларація, а й реальні справи, за які місто Дрогобич у 2018 році посіло перше місце з відкритості та прозорості серед 100 найбільших міст України та було приєднане до Міжнародної Хартії відкритих даних у 2017 році. Також проект «Дрогобич – Smart City» визнано найкращою практикою місцевого самоврядування у 2017 році, а нещодавно наше місто отримало нагороду на Open Data Forum, як місто яке найбільше доклало зусиль до розвитку відкритих даних в Україні.

https://www.youtube.com/watch?v=cbggUqWRp2Q

Опісля виступу посадовця, який супроводжувався презентаційними матеріалами, відбулося обговорення звіту, в ході якого Володимиру Коцюбі було поставлено низку питань, зокрема юридичного характеру, з боку депутатів міської ради.

Попередньо, відповідно до проекту рішення сесії міської ради, звіт Володимира Коцюби було запропоновано взяти до відома. Однак з пропозицією визнати роботу задовільною виступив депутат Богдан Пристай.

Підтримавши пропозицію, проект рішення доповнили другим пунктом «Про визнання роботи заступника задовільною». Таким чином, більшість  присутніх депутатів — 24 з 29, проголосували за визнання роботи заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому Володимира Коцюби задовільною.

ТЕКСТ. Звіт Володимира Коцюби за період 2016-2018 років

Чат-бот Гаряча лінія