День вишиванки. Свято національної єдності. Святкуймо разом!

А над ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 українська вишивка цвіте… Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. Вишиванка – це наше життя! І Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа розквітла усмішками, замайоріла білим цвітом сорочок, різнобарвними візерунками української вишивки.

У вишиванках не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. Упродовж  дня було проведено безліч виховних заходів, а у кожному кабінеті учнями та їх класними керівниками була створена справжня виставка української народної вишивки. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

На завершення свята учні провели імпровізований флешмоб, вони створили справжню “вишиванкову” хвилю. Флешмоб створив таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля,  а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!

І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

Читайте також: