Делегація з Дрогобича на чолі з керівництвом міста взяла участь у вшануванні пам`яті українських вояків у польському Перемишлі. ФОТО

У неділю, 3 червня, у місті Перемишль РП Польщі відбулися заходи з вшанування пам`яті українських вояків — загиблих воїнів УПА та УНР, похованих на військовому цвинтарі у польському селі Пикуличі, що неподалік Перемишля.

Вшанувати пам`ять українських вояків до Перемишля прибули близько півтори тисячі українців з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей на чолі з керівництвом міст, районів та областей, а також українська громада в Польщі.

Участь у заходах із вшанування пам`яті українських вояків також взяла делегація із міста Дрогобич на чолі з міським головою Тарасом Кучмою та його першим заступником Ігорем Германом.

Свято української національної пам`яті розпочалося із Святою Літургії, яку відслужили священнослужителі у Кафедральному соборі Української греко-католицької церкви св. Івана Хрестителя у Перемишлі. Літургію очолив єпископ Сокальсько-Жовківський УГКЦ Михайло Колтун.

Опісля сформована колона урочисто пройшла вулицями Перемишля до Українського військового цвинтаря, що у селі Пикуличі, де відбулась панахида.

Після панахиди, спільно з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, районів та міст міський голова Дрогобича Тарас Кучма та перший заступник міського голови Ігор Герман поклали квіти до центрального Хреста.

Завершився захід громадським віче.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні