Через прогнози синоптиків, комунальні служби Дрогобича готуються до погіршення погодних умов

Цього тижня синоптики прогнозують потепління, однак вже наступних вихідних передбачається погіршення погодних умов та снігопади.

У зв’язку з цим у понеділок, 12 березня, в ході щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів та державних установ міста міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив комунальникам вжити відповідних заходів та привести техніку до готовності. Також Тарас Кучма закликав керівників КП «Дрогобичтеплоенерго» та Дрогобицького РЕМу бути на поготові, щоб при зниженні температурного режиму забезпечити тепло в оселях дрогобичан, а у випадку обривів ліній електромереж оперативно ліквідовувати аварійні ситуації. Про стан готовності служб до погіршення погодних умов, за дорученням міського голови, керівники відповідних структурних підрозділів ДМР та комунальних підприємств зобов’язані доповісти до кінця дня четверга, 15 березня.

«Зважаючи на прогнозоване погіршення погодних умов, усі служби повинні бути напоготові. У випадку снігопадів, ми повинні вжити всіх заходів, щоб уникнути такого колапсу, який був у березні декілька років тому», — резюмував Тарас Кучма.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні