Батьківський концерт « Україно моя, Україно, Непогасна ти мріє моя» у ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

11 травня  2018 року зібралася шкільна родина у  загальноосвітній школі  І – ІІІ ступенів № 15 для святкування загальношкільного родинного Дня матері. До нього готувалися всією шкільною сім’єю. У нашій альма-матер було проведено велике родинне свято зібралася вся дружня родина : матері, батьки, бабусі, дідусі, учні, їх молодші братики й сестрички, вчителі. У тісній співпраці батьків, вчителів і учнів виявилися незнані ще досі таланти, як серед батьків, так і серед дітей. Тати і мами дуже тішилися і раділи за своїх дітей. Бо нічого в світі ціннішого немає за родину. Саме для них відбувся масштабний батьківський концерт « Україно моя, Україно, Непогасна ти мріє моя» у приміщенні Народного дому ім. Івана Франка, присвячений  Дню матері.

Про початок святкового дійства сповістили  звуки вальсу – дівчатка 6-8 класів закружляли у танці « Рушник».

Відкрив захід господар нашої оселі– директор школи Логин І.Л., якому учениця 6 класу Фещак Вікторія вручила святковий коровай.

Духовний наставник школи о. Юрій Завійський  поблагословив усіх присутніх в залі та побажав засівати добром і божою мудрістю дитячі душі, дбайливо плекати в них паростки любові до Бога та до людей , до праці, до прекрасних звичаїв і традицій рідного краю, щоб рясними сходами людської вдячності, добра і достатку зоріла  вчительська нива і привітав усіх матерів з Днем матері.

Маршалок Єва, учениця 7- Б класу, зачитала поезію про молитву, а учениця 9 класу Маслянко Жанна – поезію « Тримай мене, Боже, у ласці своїй».

Сподобався присутнім виступ  першокласників, які возвеличили поезіями материнство. Беззаперечно, гучні оплески лунали для матерів з синочками, виконавців танцю «Троянда для матері» Івасика Винницького, Маркіяна Петренка, Адріана Боднара (1-А клас).

Зал завмер, коли талановитого учня 3-Б класу Богданчика Мотрича  мати запитала:

« Про що задумався він?» і всі очікували на відповідь єдиного синочка.

Дівчатка- україночки 4 класу  прославили Україну композицією « Діти України».

Сценкою учениця 6 класу Христинка Іванко зворушила душу кожного присутнього в залі. Глядачі не стримували сліз, коли дитина запитала: « Боже, як звуть мого ангела?» і почула відповідь з небес:

• Його ім’я не має значення. Ти будеш називати його Мама.

Не менш цікавим була інсценізація « Коли Бог творив маму», яку виконала учениця 8 класу Стап’як Катруся, яка зіграла роль ангела.

Жінка у всі часи була особливим витвором Всевишнього.  Це їй присвячувалися пісні й вірші, це вона дивиться зажуреними або веселими очима з полотен відомих художників, це заради неї вершилися подвиги і розв’язувалися війни.

Жінка – загадкове створіння… А що ми найбільше цінуємо в жінці? Що робить її Жінкою?  Краса? Принадливість? Розум? Ділові якості? Ні… Материнство!!!Жінка – мати творить світ, в якому розум живе у злагоді із серцем. Вклоняюсь тобі, мила мамо героя,Уся Україна сьогодні з тобою!

Надзвичайно зворушливою була композиція « Небесна сотня білих журавлів» учнів  2-А класу.

Всіх присутніх вразили своїм артистизмом учні 11 класу Мартинів Микола, Маціборко Іван,  Підганяк Марта, мама учениць Анастасійки та Софійки п. Роксолана Мазур -герої  « Молитви матері», які закликали до єдності та миру в родинах. Родзинкою концерту став віртуозний виступ дівчаток 7-А класу Іванни Мелько, Ірини Лелюк, Христинки Тимчишак, Вікторії Каліцун, які виконали роль Радості, Пам’яті, Любові, Мрії.

У мелодії вальсу закружляли Олічка Карпінець та Івасик Винницький, учень 1-А класу, грою на скрипці потішила нас Вероніка Кубаса, учениця 7-А класу.

Бурхливими оплесками вітали спів учнів  школи:  Ігоря Левицького ( 9 клас), Наталії Голубінки    ( 8 клас), Софії Нагловської ( 7- Б клас), Святослава Куріци (7-Б клас) , Вікторії Пиптик  та Анастасії Ямщикової ( 5 клас), дует дівчаток Софії Кафлик, Вікторії Янко, дует матері та сина Юрія Бермеса ( 2-А клас), дует матері та донечки Софії Нагловської ( 7-Б клас), вчителя музичного мистецтва Віри Штуки. А батько Катрусі Стап’як  п.Василь  разом із студенткою- практиканткою  Ілоною Рудницькою своїм співом вразили усіх присутніх таким проникливим виконанням.

Прикрасою свята стала мультимедійна презентація. Завершальним акордом концерту стала пісня « Заспіваймо пісню за Україну», яку натхненно виконали одинадцятикласники та всі учасники батьківського концерту.

Несподіванкою для нас було те, що ведучою свята була  заступник директора з навчально- виховної роботи Віра Яворська та вчитель початкових класів  Галина Геврик. Звичайно, головними винуватцями свята стали наші учні, які впродовж усього концерту створювали присутнім чудовий настрій. На сцені виступали найкращі солісти, читці, танцювальні ансамблі.

Бурхливі оплески, незабутні враження, дитячі усмішки, батьківська гордість – ось кульмінація свята. Зал був переповнений емоціями, глядачі не шкодували оплесків. Свято вдалося на славу. Ми пишаємося своїми учнями!

Особлива подяка начальнику відділу культури і мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради Олегу Яводчаку, директору Народного дому Петру Косу.

Це свято у черговий раз засвідчило, що в нашій школі навчаються обдаровані діти і працюють талановиті вчителі.Тож хай щасливе дитинство, веселі усмішки, радісний настрій, мир і спокій панують у нашій школі та в усій країні.

Дирекція школи дякує всім учням, педагогам, батькам, які зробили цей виступ незабутнім, яскравим святом.