Ансамбль “Верховинка” представив Дрогобич на міжнародному фестивалі у Болгарії. ФОТО

Учасники народного ансамблю  танцю «Верховинка» Дрогобицького народного дому ім. І. Франка (керівник Богдана Кос) прийняли участь у міжнародному фестивалі мистецтв «Сонячна Олімпія», що відбувся в м. Кранево (Болгарія).

Участь у фестивалі на березі Чорного моря взяли колективи з України (Винники, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Київ), Грузії та Сербії.

Потужна делегація зі сімдесяти дрогобичан відчула протягом чотирьох днів, що таке активний відпочинок, адже за задумом організаторів фестиваль відбувся як спортивно-оздоровчий табір із танцювальними презентаціями і конкурсами.

Директор Народного дому розповідає: «У нас був дуже насичений фестивальний графік. Кожен день розпочинався о шостій годині ранку двокілометровою пробіжкою і завершувався об 23.00. Дітям нудьгувати не давали – з ними займалися аніматори, відбувалися спортивно-розважальні змагання, естафети.  Протягом чотирьох днів тривали танцювальні конкурси. Ми працювали над фестивальним роликом, який показували на великому екрані, танцями для представлення. Оцінювали танцювальні композиції за взірцем «Євробачення» – журі голосували за всіх, крім свого колективу. Конкурс, який найбільше запам’ятався, – ліпка на піску. Ми зробили з піску герб України, а також придумали до представлення свого піскового шедевру танцювальну композицію. Загалом участь у фестивалі стала для нас гарним досвідом і відпочинком, адже діти не тільки виступали, а й купалися, засмагали, веселилися, ходили на екскурсії, знайомилися з однолітками з інших країн.

Фото: Володимир Володко.

За інформацією Дрогобицького Народного дому

Читайте також: